Як правильно вибрати кондиціонер?

         

У зв’язку з тим, що кліматичні умови з кожним роком зазнають змін, і як правило, стає все більш спекотніше, то кожна людина замислюється про покупку такої техніки, як кондиціонер. Отже, що ж потрібно враховувати при покупці кондиціонера?

Якщо Вас часто атакують віруси і бактерії, або у вас алергія на пил, цвітіння, пилок. Чи можливо вам заважає запах тютюну? Радимо Вам купити бризер ТИОН для вентиляції будинку, квартири і офісу з комплексної очищенням і підігрівом повітря, що поступає з вулиці.

Яка установка кондиціонера підходить для тієї чи іншої сім’ї?

установка на стіну. Під цю категорію потрапляють спліт-системи, які встановлюються монтажниками до стін будинку. Така техніка підходить для всіх типів житлових приміщень. До плюсів відносять те, що така установка багатофункціональна, а саме, крім охолодження, вони можуть і нагрівати приміщення; фільтрує повітря, найбільш безшумний варіант. Мінуси таких моделей в тому, що вони нерівномірно охолоджують і нагрівають приміщення. Такий варіант кондиціонерів є найпоширенішим.

Монтаж кондиціонера на стіну

касетний кондиціонер. Такий вид установки підходить для великих приміщень. Плюси в тому, що охолоджують такі агрегати досить швидко і рівномірно. До мінусів відносять те, що вони складні при установці, висока ціна і кріпиться він тільки до підвісної стелі. За рахунок своєї форми (квадратний) він розподіляє охолоджене повітря по всіх чотирьох сторонах. Якщо інші агрегати можливо встановити самому покупцеві, то дана техніка потребує спеціалізованого монтажі.

Мобільний кондиціонер. Такий агрегат підходить для невеликих приміщень, в тому числі і маленької квартири, де установка спліт-системи неможлива. До плюсів відносять те, що такі моделі, як правило, переносні і не вимагають спеціалізованої установки. З мінусів же виділяють: досить гучна установка; під таку техніку потрібно виділяти місце; а також, вони малопотужні.

Підлоговий варіант кондиціонера

Підлоговий варіант кондиціонера

2. Наступний критерій, на що потрібно звернути увагу – компресор. Самим ідеальним варіантом буде інвенторний. Він встановлюється на спліт-системах. Вартість таких агрегатів трохи вище інших, але за рахунок  економії електроенергії, дана установка стає набагато вигіднішою в експлуатації.

3. Далі, потужність. В даному моменті потрібно орієнтуватися на те, яку площу буде охолоджувати або нагрівати кондиціонер. Відповідно, чим більша площа приміщення, тим потужнішим має бути прилад. Також, варто враховувати те, в яку зону встановлюється техніка. Якщо в даному приміщенні є комп’ютери, то спліт-система повинна бути більш потужною. Необхідно ще враховувати факт, яка сторона в приміщенні сонячна чи ні. Всі ці фактори впливають на роботу кондиціонера.

Перевірка всіх режимів роботи кондиціонера

обігрівання. Але потрібно пам’ятати, що ця функція не розраховується на люті морози, вона потрібна на період міжсезоння, коли за вікном вже холодно, а опалення ще не підключено.

вентиляція. Цей режим циркулює повітря в приміщенні при непрацюючій установки. Але варто пам’ятати, що в даному випадку свіже повітря не надходить у приміщення.

очищення повітря. Даний режим присутній у всіх моделях, на сьогоднішній день. Встановлені фільтри не допускають потрапляння пилу та інших частинок в систему. Але не варто забувати, що всі фільтри потребують очищення.

режим іонізації повітря. Даний режим спрямований на поліпшення самопочуття людей. Він полягає в тому, що спліт-система викидає разом з охолодженим повітрям частки з електричним зарядом, які повинні благотворно впливати на людину.

Віконний варіант кондиціонера в невелику квартиру

Віконний варіант кондиціонера в невелику квартиру

нічний режим. При цьому режимі вся система починає працювати набагато тихіше.

прискорений або турбо режим. В даному випадку відбувається швидке охолодження приміщення.

5. Важливим пунктом при покупці спліт-системи є енергоспоживання. В даному випадку, як і у  решти техніки виділяються класи споживання, які починаються від А +++ – самі економічні моделі, а й потужні. Відповідно, далі по градації, чим нижче буква, тим більше витратна по електроенергії техніка буде.

Таким чином, придбавши кондиціонер, потрібно чітко вирішити, де він буде розташовуватися, який обсяг площі потрібно буде охолодити. Як видно зі статті, що під кожен випадок існують свої охолоджувальні установки, будь то кондиціонер для дачі або ж для великого приміщення.

(Visited 563 times, 1 visits today)