Як приховати пральну машину в ванній кімнаті

         

У невеликому будинку, не кажучи вже про квартиру, важко виділити місце для пральної машини. Найчастіше пральну машину розміщують в ванній кімнаті, це, очевидно, функціональне рішення, і з цим важко посперечатись.

Сучасні пральні машини мають приємний дизайн, працюють тихо і без вібрацій. Проте, її щоденна присутність у ванній кімнаті, звичайно, не додає до дизайну привабливого вигляду. Тим не менш, ви можете за низькою ціною покращити дизайн ванни і в той же час залишити пральну машину на своєму місці.

Шафа яка приховує пральну машину

Шафа яка приховує пральну машину

Шафа для пральної машини

Ми пропонуємо хороший варіант, щоб приховати пральну машину за допомогою шафи зробленою власними руками. Сама машина не висока, тому шафа буде включати в себе простір для додаткових полиць. Найнижчі полиці найкраще використовувати для всього того, що пов’язано з пранням та прасуванням, а вищі полиці – для засобів для очищення, та інших необхідних речей які не так часто використовуються.
Якщо простору у ванній кімнаті не вистачає, то варто вибрати пральну машину з невеликим параметром глибини. Також врахуйте те, що виробники часто вказують глибину пральною машини “забуваючи” про дверцята, тож по факту виходить що машина товща за параметр глибини вказаний виробником.
Звичайно, якщо ваша сім’я велика, а у ванній кімнаті достатньо простору, ви можете вибрати “товстішу” пральну машину, але ви повинні знати, що “тонкі” пральні машини іноді здатні прати за один раз майже стільки ж кілограмів одягу, як і великі.

Ось так виглядає відкрита шафа для пральної машини

Ось так виглядає відкрита шафа для пральної машини

Конструкція і розміри шафи

Припустимо, що ми вибрали пральну машину з розмірами 45 х 60 см. Якщо всі комунікації знаходяться на стіні позаду пральної машини, мінімальні розміри внутрішньої частини корпусу мають бути 55 х 70 см, а якщо зі сторони – це 50 х 75 см.
Шафа, яка показана на фото має розміри 51 х 82 см (підходити до шафи потрібно збоку).
Бокова стінка виконана з блоків пористого бетону. Шафа приєднана до стін ванни за допомогою гвинтів і дюбелів. Усередині шафи стіни оброблені штукатуркою і помальовані фарбою.

Схема конструкції шафи

Схема конструкції шафи

Двері шафи

Шафа закривається дверима в вигляді крил, виготовлені вони з деревинно-стружкової плити. Вони вбудовані в рамі 2 х 7 см, яка кріпиться спеціальною рейкою яка зображена на фото нижче. Двері кріпляться до рами за допомогою петель, які використовуються в кухонних шафах, так що після того як їх закрити рами не було видно.

Петель не видно коли шафа закрита

Петель не видно коли шафа закрита

Так виглядають петлі

Так виглядають петлі

Висновок!

Приховати пральну машину за допомогою шафи не так вже й важко як може здатись на перший погляд. Користуйтесь нашими порадами і ваша ванна завжди буде виглядати привабливою.

(Visited 908 times, 1 visits today)