Як самостійно зробити підвісне крісло

         

Все більшою популярністю у любителів заміського відпочинку користується такий предмет інтер’єру, як підвісне крісло. Внаслідок своєї нескладної конструкції кожен бажаючий може зробити його власними руками, і для цього не потрібно спеціальних навичок.
Дуже зручне і стильне підвісне крісло стане хорошим доповнення інтер’єру будь-якого заміського будинку. Давайте спробуємо докладніше зупинитися на тому, як можна зробити таке крісло.

Підвісні крісла

Якщо розглядати меблі в цілому, це не тільки предмет прикраси інтер’єру, це багатофункціональний виріб для різних зон життєдіяльності людини. Іншими словами можна сказати, що їх завдання зробити життя людини більш зручним. Такий вид меблів, як підвісне крісло, можна віднести до меблів підвищеного комфорту. Збирають такі крісла виключно з натуральних матеріалів, що робить їх абсолютно безпечними для здоров’я людини. Конструкція самого крісла проста, існує кілька різновидів вироби. Кріплення можуть бути у вигляді лози або півкола, але обов’язково кріпляться до стелі анкерними болтами. Подібні меблі не займають багато місця і, в разі необхідності, їх можна переважити в інше, більш відповідне місце.

Красиве підвісне крісло з ротангу

Красиве підвісне крісло з ротангу

Різновид підвісних крісел

Перші моделі підвісних крісел з’явилися в минулому столітті. З тих пір конструкція крісла постійно змінювалася. В даний час існує декілька моделей даного вироби. Спробуємо перерахувати їх:
– крісла на тканинній основі і з пластиковим каркасом;
– крісла у вигляді кокона;
– крісла зі спеціального скла;
– крісла з тканини;
– крісло у вигляді краплі.

Як видно, на сьогоднішній день вибір підвісних крісел дуже великий, що дозволяє вибрати модель в залежності від інтер’єру приміщення та особистих уподобань.

Плетене підвісне крісло

Плетене підвісне крісло

У чому переваги і недоліки крісел?

Підвісні крісла мають безліч переваг, на які слід звернути увагу:
– естетичний зовнішній вигляд;
– неповторний дизайн;
– досить проста конструкція; низька собівартість.

Варто поговорити і про недоліки підвісного крісла. Мабуть, єдиним мінусом такого крісла може бути складність з перенесенням його на інше місце. В цьому випадку доведеться робити демонтаж, потім і монтаж всієї підвісної системи.

Підвісне крісло зі скла

Підвісне крісло зі скла

Підвісне крісло своїми руками

Що потрібно для виготовлення підвісного крісла з м’яким каркасом? Насамперед слід приготувати матеріал для його виготовлення. Знадобиться металевий обруч, який буде служити основою майбутнього виробу. Потім приготувати кріплення. Сюди входять стропи і швейне приладдяі. Необхідно запастися поролоном і міцною тканиною.

Наступним кроком буде виготовлення викрійки сидіння для крісла. Викрійку слід робити з запасом до півметра, з огляду на розмір самого обруча. Це дозволить без зайвих проблем зшити краї тканини. Матеріал слід скласти в кілька разів, що додасть виробу міцності і спростить сам процес виготовлення.

Кріплення необхідно розташувати по центру. Для цього отвори потрібно зробити на однаковій відстані. Таку роботу краще виконати за допомогою рулетки або швейного метра.

Підготовлену викрійку з тканини зшиваємо по краях, залишаючи отвір для обруча і поролону. Щоб крісло було м’яким і комфортним, поролоном слід обернути і сам обруч.

Потім чохол натягують на підготовлений металевий обруч і акуратно зашивають. Тепер залишається тільки накинути кріплення і підвісити крісло в обраному місці.

Виготовлення подібного крісла не вимагає великих зусиль і не забере багато вільного часу, так як конструкція проста і доступна для всіх бажаючих. Якщо при цьому проявити вигадку і фантазію, можна виконати абсолютно ексклюзивну річ, яка стане прикрасою будь-якого заміського будинку.

Підвісне крісло з тканини

Підвісне крісло з тканини

(Visited 1,001 times, 1 visits today)