Як стати репетитором

         

Перетворення ваших навичок викладання в успіх репетиторства

Старт бізнесу репетитора в додаток до класного навчання добре працює для вчителів з частковою зайнятістю. Коли у вас є достатньо часу і здорового глузду для декількох годин індивідуальних занять у другій половині дня, або у вихідні дні. Такий вид заробітку може суттєво збагатити банківський рахунок.

Якщо у вас є можливість розширити ваш розклад, подумайте над тим, щоб взяти на навчання додаткових учнів. З іншого боку, вчителям, які працюють повний робочий день, не рекомендується брати на себе ще більше обов’язків. Вам потрібен час для себе, подалі від чужих дітей.

Ви можете відчути радість від того, що стали наставником. Більшість репетиторів допомагають учням виконувати домашні завдання або готуватися до іспитів, хоча деякі з них можуть створювати свої власні навчальні програми для навчання студентів.

У будь-якому випадку, ви будете допомагати комусь рости, вчитися і стати тим, ким він повинен бути. Ви також зможете ефективно використовувати свої навички і досвід. З невеликою підготовкою, досвідом і рекламою, ви зможете розпочати навчання студентів.

Як стати репетитором

Подумай про перспективи

Які предмети ви можете викладати? Як ви можете довести потенційним клієнтам, що у вас є знання і досвід з цих предметів? Якщо у вашому регіоні високий попит на викладачів математики в середній школі, і ви компетентно і комфортно викладаєте алгебру і геометрію, у вас не буде проблем з пошуком клієнтів.

У вас повинна бути хоча б якась формальна освіта по предмету, який ви маєте намір викладати – рівень залежить від того, який тип репетиторства ви проводите. Вам може знадобитися тільки ступінь бакалавра, щоб викладати в деяких ситуаціях, в той час як в інших може знадобитися більш просунута ступінь в цій галузі. Після того, як ви визначили час, місце і ціну, вам потрібно скласти план уроку для індивідуальних занять.

Пошук студентів або учнів для репетиторства

Поговоріть з вчителями, яких ви знаєте. Зв’яжіться з учителями та шкільними консультантами в місцевих школах, особливо з тими, які викладають предмет, який ви плануєте викладати. Запитайте їх, чи можуть вони розповісти учням, які в даний час потребують допомоги, про ваші послуги.

Реклама. Намагайтеся розміщувати рекламу своїх репетиторських послуг там, де їх побачать батьки. Подумайте про те, щоб розмістити свої оголошення на дошках оголошень в місцевих школах, публічній бібліотеці, дитячих садах або навіть в місцях відпочинку, де часто тусуються діти.
Ви навіть можете подати оголошення в свою місцеву газету – друковану або онлайн-версію.

Реклама в інтернеті. Є багато способів рекламувати свої навички репетиторства в Інтернеті. Ви можете створити свій власний веб-сайт – наприклад, онлайн-резюме, на яке ви можете направити потенційних клієнтів. Ви можете опублікувати рекламу в соціальних мережах. Або ви можете розміщувати рекламні оголошення на різних платформах веб-сайтів, щоб підвищити інтерес до власного бізнесу.

Багато батьків або учні, які шукають репетитора, будуть виконувати онлайн-пошук. Реєстрація в онлайн-каталогах, може направити людей, що шукають наставника, прямо до вас. Ці сайти зазвичай безкоштовні, і вам потрібно тільки надати свою основну інформацію, освіту, досвід і навички.

Розміщуйте рекламні оголошення на веб-сайтах, щоб підвищити інтерес до власного бізнесу

Коли ви отримаєте клієнта, попросіть його порекомендувати вас своїм однокласникам, друзям і родині після кількох тижнів спільної роботи. Рекомендації з вуст в уста – відмінний спосіб збільшити список клієнтів, коли ви вперше починаєте займатися репетиторством.

Поговоріть з вашими друзями, батьками або братами і сестрами про ваші послуги репетиторства  та запропонуйте знижку для друзів, яких вони звертаються до вас.

З’ясуйте погодинні ставки

Проведіть точне дослідження ринку, щоб побачити, скільки інші вчителі у вашій області беруть за годину репетиторства. Не продавайте свій час дорого, і будьте обережні з компромісом на зниження погодинної ставки. Запитайте інших репетиторів, яких ви знаєте, скільки вони беруть за свої послуги. Виконайте онлайн-пошук, щоб зібрати інформацію про те, скільки інші вчителі в вашому районі беруть за репетиторство.

Для того, щоб вас сприймали всерйоз і як професіонала, ви повинні брати конкурентоспроможну ціну за свої послуги.  Залежно від вашого рівня досвіду і освіти, стандартна стандартна ставка за репетиторство становить від 25 до 85 доларів на годину. Якщо ви вчитеся в старших класах, вам, ймовірно, доведеться брати плату в нижній частині цього спектра. Якщо ви володієте високою кваліфікацією (наприклад, зі ступенем магістра), ви можете ставити ціни на свої послуги значно вище середньої ціни.

Почніть працювати в репетиторської компанії. Якщо ви нервуєте через те, що можете знайти своїх клієнтів, ви можете спочатку подумати про роботу в професійній репетиторської компанії. Є багато онлайн-і індивідуальних підприємств, які будуть наймати викладачів і оплачувати їхню роботу.
Це також може бути відмінним способом отримати певний досвід викладання в поважній компанії. Звичайно, компанія буде отримувати частину прибутку від ваших навчальних занять, тому, ймовірно, ви будете заробляти менше грошей на годину, ніж робили б це самостійно.

Де і коли

З якою віковою групою ви хотіли б працювати? Ви також захочете вибрати розумний радіус від вашого будинку, в якому будете готові приймати клієнтів. У багатьох випадках батьки або учні можуть попросити вас прийти до них додому для репетиторства. Однак, якщо вони живуть далеко, ви можете вимагати додаткову плату за бензин або попросити їх зустріти вас в іншому місці.

Репетиторством можна займатись навіть у кафе

Іноді батьки або учні можуть очікувати, що ви самі надаєте місце для репетиторства. Ви можете запросити їх прийти до вас додому для зручності і заощадити час та кошти на поїздках. Проте, вам потрібно буде створити в домі  виділену область для навчання учнів.

Працюйте в громадських місцях, якщо ви не хочете займатися репетитором у себе вдома. Якщо вам незручно або у вас немає місця, щоб привести студентів до себе додому, ви можете навчати їх в громадських місцях, таких як бібліотека або кафе. Проте, ці місця можуть бути переповненими або шумними. Оптимально, ви будете приймати клієнтів тільки в безпосередній близькості.

Висновок

Одна з кращих речей в репетиторстві – це те, що стартові витрати дуже малі. У міру зростання вашого списку клієнтів, сарафанне радіо буде вашим кращим способом залучити нових клієнтів. Збирайте рекомендаційні листи від постійних клієнтів, щоб зміцнити свою репутацію надійного репетитора за місцем проживання.

(Visited 890 times, 1 visits today)