Як уникнути помилок при ремонті

         

Ремонт. Слово яке навіює образи брудної запорошеної кімнати. Думаю ремонт кухні, де є плита, холодильник і посудомийна машина являється одним з найбільш відчутним, чи не так? Гіршим варіантом може бути ремонт ванної кімнати, де вся ваша сім’я з п’яти чоловік змушена ділити одну ванну при тому як там ведуться ремонті роботи.

Так, ремонт може викликати високий рівень стресу. Ремонт може бути особливо напруженим, коли ми стикаємося з проблемами, і давайте подивимося правді в очі, як часто ви чули про ремонт який пройшов гладко і без сюрпризів.

Ми можемо допомогти вам уникнути деяких з найбільш поширених і дорогих в ремонті помилок. Будете ви робити ремонт самостійно чи наймете професіонала, існують поширені помилки, які зустрічаються знову і знову.

Давайте розглянемо декілька основних помилок, які люди роблять при ремонті і як їх уникнути:

Який ремонт вам потрібний?

Чому ви хочете провести ремонт приміщення? Виберіть хороший на ваш погляд проект, який вам подобається і переконайтеся, що є причини проводити саме такого типу ремонт.

Запитайте себе, чи вартий результат того часу, зусиль і грошей. Буде цей ремонт як інвестиція в ваш дім, яка гарантує що ви отримаєте гроші назад, коли продасте його? Якщо це не ремонт, який зробить ваш будинок більш вигідним при продажі, тоді можливо, ви робите ремонт для себе?

Є багато ремонтів, які додають цінності вашому будинку, а також є такі, які здаються гарною ідеєю, але змусить потенційних покупців задатись питанням про що думав господар коли робив такий ремонт? Майте це на увазі щоб не потратити свої гроші на вітер.

Вдало проведений ремонт

Вдало проведений ремонт

Планування бюджету і дотримування встановлених рамок

Перед початком ремонту визначте конкретну суму яку плануєте потратити і дотримуйтесь установлених рамок.

Сядьте і ретельно сплануйте бюджет ремонту. Врахуйте все що потрібно для ремонту і розгляньте ці витрати з підрядником, якщо плануєте наймати професіоналів і переконайтесь що немає марних затрат в вашому списку.

Правильне планування бюджету приведе до бажаного результату

Правильне планування бюджету приведе до бажаного результату

Віддайте роботу професіоналам

Якщо ви наймете не професіоналів своєї справи, яких в наш час багато, то це може перетворитись для вас на страшний сон, оскільки такі робітники не дбають про свою репутацію і можуть залишити ремонт на половині дороги, або взагалі з погано зробленим ремонтом, який не відповідає початковому проекту.

Найм професіонала насамперед дуже важливий аспект будь якого ремонту. Ви хочете найняти когось, хто надійний, чесний, експерт, і має багато відгуків. Переконайтеся, що ваш забудовник/Підрядник знає ваші очікування та бюджетні обмеження, і здатний працювати в таких межах.

Не потрібно квапитись з рішенням, а потрібно провести численні інтерв’ю з будівельниками/підрядниками. Переконайтеся, що вони дійсно професіонали своєї справи.

Якщо ви плануєте робити ремонт самостійно, то будьте впевнені, ви не професіонал в всіх аспектах, наприклад заміна електрики не всім по зубах. Якщо тільки ви не виключно умілий роботяга, ми не рекомендуємо вам переробляти все, що стосується електрики, газу, або, що змінює основну конструкцію приміщення, так як знесення неправильної стіни може призвести до фатальних наслідків. Ви знаєте девіз—береженого Бог береже.

Ремонт зроблений професіоналами

Ремонт зроблений професіоналами

Висновок!

Ремонт брудне, небезпечне і дороге заняття. Як ви можете бачити, є багато перешкод, які можуть стати на шляху вашої мрії хорошого ремонту.

Майте наші поради на увазі, виберіть хорошого підрядника, організуйте реалістичний бюджет і дотримуйтесь його, а головне, зробіть ремонт таким який зробить ваше проживання в такому приміщенні щасливим, або зробить інвестицію вдалою.

(Visited 532 times, 1 visits today)