Як візуально збільшити висоту стелі

         

Кімнати в підвальному приміщенні дому або на горищі зазвичай мають проблему з низькою стелею. Цей архітектурний елемент може мати ряд переваг і позитивних якостей в домі з одного боку, але з іншого може створити відчуття дискомфорту і візуально завантажений інтер’єр. Якщо ви не хочете брати участь в складних ремонтно-відновлювальних роботах, ось кілька порад як зробити візуально стелю вищою, а простір – світлим і відкритим.

Дизайн стелі в білому кольорі

Один з найпростіших способів візуально збільшити висоту стелі – це пофарбувати її в білий колір і додати оптимальної кількості джерел світла. Найкраще це все поєднувати з торшерами як джерелами світла. Таким чином, приміщення буде рівномірно освітленим по всій висоті.

Стеля пофарбована в білий колір візуально підніме стелю

Стеля пофарбована в білий колір візуально підніме стелю

Правильне позиціонування

Розміщення меблів в приміщеннях з низькими стелями дуже важливий фактор. Якщо стеля багаторівнева, тоді потрібно розмістити диван чи ліжко в найнижчому місці стелі. Таким чином, ви можете спокійно рухатися по кімнаті, і будете відчувати себе комфортно на дивані.

Правильне розташування меблів при низькій

Правильне розташування меблів при низькій

Світло

Цікаво, як багато цілей може бути досягнуто за допомогою світла. Вбудовані світлодіодні світильники забезпечують прекрасну можливість створити відчуття простору і зробити атмосферу свіжою і красивою. Цей ефект від світла варто використовувати при низьких стелях однозначно.

Світло відіграє важливу роль в візуальному сприйнятті кімнати

Світло відіграє важливу роль в візуальному сприйнятті кімнати

Меблі в яскравих кольорах

Інший спосіб відвернути увагу від низької стелі – це сконцентрувати її на іншому місці. Масивні меблі і насичені однотонні кольори, барвисті килими або гламурні акценти можуть легко стати елементом на який можна сконцентрувати увагу і відвернути її від низької стелі в кімнаті.

Кольорові меблі хороший спосіб візуально підняти стелю

Кольорові меблі хороший спосіб візуально підняти стелю

Низькі меблі

Низькі дивани є відмінним вибором для приміщень з низькими стелями. Цей тип меблів став дуже популярним варіантом в останні роки, і, безсумнівно, зробить інтер’єр сучасним і гарним.

Низькі меблі в кімнаті з низькою стелею

Низькі меблі в кімнаті з низькою стелею

Мінімалістичний підхід

Інтер’єр з мінімальною кількістю меблів і декору – це швидкий і простий спосіб зробити приміщення візуально просторішим і відкритим. Зробіть вибір і вирішіть які функції буде мати конкретна кімната і використовуйте її за основним призначенням, а всі зайві елементи потрібно перемістити в інші приміщення, щоб звільнити кімнату з низькою стелею і зробити приміщення таким чином більш високим.

Мінімалізм хороший вибір

Мінімалізм хороший вибір

Висновок!

Дім з унікальним інтер’єром і цікавим декором, який поєднує в собі доброзичливу атмосферу і індивідуальність може повністю відволікти увагу від низької стелі.

(Visited 1,548 times, 1 visits today)