Як вмістити в маленькому просторі яскраві кольори

         

Не всім пощастило мати велику площу житла, багато хто живе в зовсім невеликих квартирах, де дуже важливо детально продумувати майбутній інтер’єр. Адже неправильно обрані кольори або меблі, можуть сприяти тому, що кімната буде виглядати ще меншою, ніж є насправді.

Прийнято вважати, що простір розширюють світлі відтінки, але жити виключно в пастельних тонах може швидко набриднути, іноді яскравість просто необхідна, в тому числі і в інтер’єрі. Саме тоді постає питання про те, як же можна поєднувати невеликий простір з яскравими акцентами. Це цілком реально, просто потрібно прислухатися до деяких ділових порад дизайнерів.

Яскраві кольори в маленькій кімнаті

Яскраві кольори в маленькій кімнаті

Є, такий універсальний абсолютно для всіх просторів прийом, як акцентна стіна. Виглядає таке рішення вельми цікаво і дуже оживляє будь-яку кімнату. Але при створенні такої стіни, потрібно дотримуватися кількох правил, щоб все вийшло максимально ідеально:

  • По-перше, акцентною повинна бути лише одна стіна або навіть її частина.
  • По-друге, варто брати до уваги те, що теплі кольори можуть наблизити стіну, а холодні, навпаки, віддалити.
  • По-третє, якщо хочеться в результаті отримати спокійний дизайн, то акцентна стіна повинна бути близька по відтінку до основного кольору кімнати.
  • По-четверте, в таку кімнату дуже вдало впишуться меблі точно такого ж кольору, як наявна акцентна стіна.
Акцентна стіна в інтер'єрі

Акцентна стіна в інтер’єрі

Якщо робити яскравою стіну не хочеться, то яскравим може бути декор. Тут в принципі можна дати волю своїй фантазії. Саме основне – це те, що колір декору повинен вписуватися в загальну стилістику кімнати. Для інтер’єру в спокійних відтінках можна підібрати яскраву меблі. Велика меблі яскравих відтінків буде ідеально виглядати на білому тлі і в різнобарвному інтер’єрі.

Можна наповнити кімнату деталями близькими один до одного по відтінках. Цей прекрасний дизайнерський прийом дійсно допомагає зробити кімнату трохи більшою, та й інтер’єр вийде зовсім не нудним і при цьому не виглядатиме так-сяк, що теж дуже важливо для людей, які вважають за краще жити в гармонії.

Яскраві елементи декору в інтер'єрі

Яскраві елементи декору в інтер’єрі

Не варто забувати, що в маленькій квартирі дуже важлива функціональність меблів, особливо тих, які призначені для зберігання різного роду речей. Завдяки цьому квартира стане набагато зручнішою та візуально ширшою.

Яскраві кольори не протипоказані в маленьких приміщеннях, варто про це пам’ятати, просто потрібно вміти грамотно їх вписувати туди.  Тоді все буде виглядати гармонійно, а простір не буде, що називається, “з’їденим”.

(Visited 574 times, 1 visits today)