Як вибрати будівельну компанію

         

На сьогоднішній день ринок будівництва дуже добре розвинений в нашій країні. Існує велика кількість організацій, що надають послуги з будівництва будівель та споруд. Більшість з них має свої сайти в Інтернеті, сторінки яких рясніють барвистою інформацією, дипломами та сертифікатами. Але чи так це?

Як не помилитися при виборі будівельної фірми? Про це та багато іншого ви дізнаєтеся з цієї статті.

Як не помилитися при виборі компанії?

Для початку слід оцінити масштаб діяльності компанії і термін її наявності на ринку послуг. На сьогоднішній день вже три роки стажу вважаються хорошим показником. Далі слід подивитися на ліцензії та сертифікати на надання будівельно-монтажних послуг. Особенно ретельно ставитеся до укладення контракту і на всякий випадок покажіть його юристу, який розбирається в сфері будівництва. Один невірно тлумачать вами пункт договору, може надалі зіграти злий шутку.Разузнайте інформацію про будівельну фірму від інших замовників фірми. Запитайте про якість послуг, про те чи виникали проблеми в роботі? Поцікавтеся у виконавця про портфоліо, в якому повинні бути також і проекти схожі на ваш, інакше як ви визначите можливості фірми.

Договір з будівельною компанією

Договір з будівельною компанією

Запам’ятайте: будь-яка поважаюча себе будівельна компанія витрачає дуже багато коштів на рекламу та розкрутку свого бренду! Тому офіс порядної будівельної фірми повинні прикрашати великі банери. Їх ви також повинні були бачити на вулицях міста. Якщо перед офісом маленька табличка без логотипу, то вже варто задуматься. Не менш важливий такий момент як гарантія виконання робіт. Попередньо кілька разів обговоріть даний пункт договору, а також порядки оплати робіт і терміни. При правильному підході з юридичного боку у вас не повинно виникнути проблем надалі.

Зустріч з підрядником будівельної компанії

До моменту першої зустрічі з підрядником ви повинні вже по максимуму дізнатися про компанію та її роботі, виконані проекти та інше. Наприклад, якщо будівельна компанія займається установкою підвісних стель, будівництвом будинків чи ремонтом приміщень, то попросіть фото зроблених об’єктів. Навідними питаннями ви можете з’ясувати приховують вони що-небудь або ні. По приводу видів послуг, що надаються, вони також повинні бути згадані в договорі. Наприклад, абстрактний пункт будівельно-монтажні роботи повинен бути повністю розписаний від і до, що і як вони будуть робити. Що стосується юридичної підтримки, про яку було згадано вище, то варто також вибирати перевірених і солідних юристів, не раз працювали з будівельними компаніями. Тільки практичний досвід цінується в даній сфері!

(Visited 551 times, 1 visits today)