Як вибрати будівельний пилосос

         

Промислові пилососи призначені для частого прибирання пилу і сміття, які є невід’ємними частинами будівництва. Специфіка такого прибирання сильно розходиться з поданням звичайної квартирної прибирання. Складність вибору підходящого промислового пилососа полягає у великій кількості виробників і моделей цієї продукції.

Пилосос може бути призначений для різного типу сміття. Деякі заточені на чистку одного певного виду, інші використовуються для очищення відразу від декількох видів будівельного сміття.
Універсальні промислові пилососи гарні для загального очищення, коли потрібно прибрати основну масу змішаного будівельного сміття. У той час як вузькоспеціальні пилососи працюють якісніше, але очищають тільки від одного виду будівельних забруднень. Такий тип промислових пилососів буде корисний, коли універсальний пилосос виконав своє завдання.

Промисловий пилосос

Промисловий пилосос

Як вибрати хороший промисловий пилосос

Хороший промисловий пилосос коштує не дешево. Крім самого агрегату доведеться витрачати гроші на покупку частин пилососа, які виходять з ладу – без них він працювати не буде, до них відносяться:

  • фільтри;
  • корпус із пластику часто доводиться міняти;
  • час, коли насос не працюватиме, і бригада нічого не буде робити;
  • знос деталей, які перебувають під навантаженням і в русі;
  • витрата води, а також доведеться організувати злив бруду, якщо пилосос розрахований на вологе прибирання.

Причому не важливо, скільки важить шуканий пилосос. Практичніше використовувати той, який буде володіти кращими функціональними якостями. Дата введення його в експлуатацію має значну вагу. Сучасні пилососи краще як в технологічному плані, так і в плані зручності користування. Додатки, які внесені в них, доповнюють цей пристрій можливостями, які стануть в нагоді для будь-яких очисних робіт.

Хорошим вибір промислового пилососа буде вибір пилососа від виробника Starmix. Промислові пилососи Starmix призначені для роботи в складних умовах, коштують недорого і користуються хорошими відгуками покупців. При виборі пилососа радимо звернути увагу на модельний ряд цього виробника.

Промисловий пилосос Starmix

Промисловий пилосос Starmix

Мотори для цих пристроїв повинні бути «спритними». Чим більше оборотів за одиницю часу, тим краще. Фільтрація за рахунок оборотів тільки виграє. Заміну щіток з графіту слід проводити регулярно, щоб уникнути замикань обмотки пилососа. Такий тип двигуна називається «щітковим». Існує й інший тип: індукційний.
Виробник промислових пилососів повинен мати попит, популярність і добру репутацію на ринку своєї галузі.

Фільтри пилососів

Трохи про фільтри: рекомендації на цю тему існують у великій кількості. Особливо хвалять механічні, вихрові фільтри, за ефективну очистку повітря. Але не забувайте, що кількість фільтрів допомагає виграти в якості прибирання. Також радять використовувати промислові пилососи з двоконтурної турбіною, тому що це зменшує навантаження на деталі, перегрів і збільшує час роботи.

У циклі життя пилососа останнім етапом вважається його вихід з ладу. Дуже важливо, щоб цей момент для цього пристрою настав якомога пізніше. Для цього в деяких моделях встановлюють додаткову систему фільтрів або систему захисту від перегріву.

Матеріал зовнішнього покриття може бути металевим або ж пластиковим. Метал вважається більш надійним матеріалом для його корпусу, ніж пластик. І не даремно, тому що виготовляють зовнішнє покриття зі сталі, нержавіючої сталі, алюміній, латунь і інші, в тому числі і їх сплави.

Розмір самого пилососа говорить про баланс зручного з незручним, наприклад: якщо він компактний, то його легко переносити. Однак він може виявитися недостатньо потужним через свої габарити. Потужність для пилососа – це все: довгострокова безперервна робота, поліпшена очищення від сміття, тому не варто шукати вигоду в його габаритах, якщо потрібно провести великий обсяг робіт.
При порівнянні пилососів по характеристикам має сенс звернути свою увагу на значення вакуумної величини і пропускну здатність (одиниця об’єму в одиницю часу).

(Visited 790 times, 1 visits today)