Як вибрати фотошпалери

         

Фотошпалери завжди були на піку популярності. В даний час попит на них тільки росте, за рахунок великої кількості різноманітних стилів і зображень. У цій області кожен зможе знайти щось на свій смак. Починаючи від зображення метеликів, закінчуючи великими містами або нічним небом. Але саме цей широкий асортимент може заплутати людей і створити якусь утрудненість з вибором фотошпалер.
Як же вибрати фотошпалери своєї мрії, не завдавши шкоди стилістиці приміщення? Кілька наступних правил допоможуть вибрати кращі фотошпалери, без страху і ризику зіпсувати інтер’єр.

Фотошпалери і вже готовий стиль

Здавалося б, легше вибрати фотошпалери в готовий інтер’єр, де потрібно тільки підібрати їх і не гадати, як буде виглядати весь акомпанемент. Але і на цьому етапі можна отримати гіркий дизайнерський досвід. Не кожні фотошпалери зможуть підійти по стилю в ту чи іншу кімнату. В такому випадку отримати унікальний дизайн інтер’єру допоможе водоемульсійна фарба для стін. За популярністю вона виходить мало не на перше місце серед дизайнерських рішень. Фарба лягає рівно, ідеально покриваючи всю поверхню. Купуючи білу водоемульсійну фарбу + кольорові наповнювачі на сайті компанії “Будсервис”
https://www.budservic.com.ua/product-category/lakokrasochnye-materialy/kraska/vodoemulsionnaya-akrilovaya-kraska/ ви не обмежуєте себе в якихось рамках. Разом з бажанням і фантазією можна створити шедевр у власній квартирі. Тому необхідно докласти чимало зусиль і включити весь свій творчий потенціал. Завжди вибирайте фотошпалери в тон вже існуючого інтер’єру. Можете використовувати плакати, зменшеної версії або взагалі роздруковані аркуші А4 з фото майбутнього малюнка. Придивлятися за допомогою цих речей буде набагато простіше.

Правильно підібрані фотошпалери

Правильно підібрані фотошпалери

Тон стін для фотошпалер

Якщо фотошпалери плануються в ще не готовий інтер’єр необхідно, перед покупкою, вибрати тон стін, біля яких будуть розташовуватися дані шпалери. Необхідно пам’ятати про те, що фотошпалери самі по собі будуть залучати достатньо уваги, особливо якщо на них буде нанесений яскравий малюнок. Тому стіни повинні бути однотонними. Не забувайте про поєднання кольорів в інтер’єрі, якщо ви вибрали фотошпалери кричущих відтінків, то основний колір повинен бути в приглушених, пастельних тонах.

Фотошпалери на кухні

Фотошпалери на кухні

Вибір зображення

Часто люди роблять помилки саме в цьому пункті, так як вважають, що летить на швидкості автомобіль або кілька коней буде дуже до речі в спальній кімнаті. Це зовсім не так. Навпаки, для місць відпочинку необхідно вибирати сюжети з мінімальною інтенсивністю і змінами подій. А в вітальню або кімнату для ігор і розваг, такий сюжет фотошпалер підійде “на ура”. Необхідно розуміти, що динаміка необхідна тільки там, де вона присутня і в житті. Навіть на стінах і фотошпалерах. Це дозволить створити гармонію, яка необхідна кожній людині.

Фотошпалери в вітальні

Фотошпалери в вітальні

Розмір

Також досить легко помилитися в даному питанні при виборі фотошпалер. Якщо квартира або кімната, де ви плануєте розмістити фотошпалери невелика, то краще утриматися від покупки широкоформатних шпалер і взяти панорамні. Вони будуть підкреслювати стиль інтер’єру, чого не можна сказати про широкоформатному варіанті, він навпаки буде стискати простір і вказувати на брак місця. Для просторих кімнат з лаконічним інтер’єром можна дозволити купівлю широкоформатних фотошпалер, бо панорамні виглядатимуть дуже бідно і без смаку, залишаючи стіни досить порожніми.

За допомогою маленьких, але таких корисних порад можна правильно вибрати фотошпалери і насолоджуватися своїм оригінальним стильним інтер’єром.

(Visited 542 times, 1 visits today)