Як вибрати ідеальні сходи для заміського будинку

         

Якщо ви шукаєте високоякісні сходові марші для дерев’яного заміського будинку, фотографії різних моделей в нашій галереї допоможуть вам зробити вибір. Ви дізнаєтеся про різні види дерев’яних сходів з цієї статті.

На основі готових моделей ви можете зробити свій будинок більш комфортним і затишним. Для цієї мети існує безліч сходів: кутові, спіральні, з масивними сходинками, або зовсім невагомі, як в казці.

Які бувають види сходів для котеджів і заміських будинків

Широкий вибір

Існує великий вибір сходів для заміського будинку. Зараз практично немає однакових моделей, так як, використовуючи сучасне обладнання, фахівці створюють десятки (або навіть сотні) нових модифікацій. Індивідуальний розмір і витончена форма сходів не знижує якість їх монтажу і не подовжує процес створення деталей – майже всі роботи по виготовленню сходів автоматизовані.

Ви без труднощів можете знайти дерев’яні сходи на замовлення, наприклад: масивні, важкі або прості для дерев’яного заміського будинку. Намагайтеся вибирати стиль сходів дуже ретельно, щоб досягти ідеального поєднання зі стилем вашого будинку. Прямо зараз ви можете переглянути нашу фотогалерею міжповерхових або вхідних сходів, щоб знайти найбільш цікавий для вас дизайн.

Недорогі міжповерхові дерев’яні сходи можна вибрати в одному стилі з вхідними сходами. Сходи для вашої дачі не обов’язково повинні бути дорогими – досить економічного, але стильного варіанта. Сходи для заміського будинку виготовляють з міцних і довговічних порід деревини, і додатково покривають захисними шарами.

Сходи вестибюлю оживають, якщо додати красивих рослин і трохи подушок

Різні модифікації дозволяють вибрати щось цікаве з категорії гвинтових, прямих, поворотних або складних конструкцій. Вони також діляться за типом кріплення. Ви навіть можете побудувати сходи для дерев’яного будинку самостійно. Однак краще довірити роботу професіоналам. Асортимент на сьогоднішній день вражає. І якщо ви не знайдете відповідного варіанту, ви з легкістю можете замовити індивідуальний проект.

Дерев’яні сходи для просторого котеджу повинні бути темними, аристократичними і важкими, а для невеликих площ слід використовувати сходи зі світлих сортів дерева.

Прямі сходи

Прямі конструкції завжди були хорошим рішенням для заміського будинку. Основоположним елементом прямої сходової конструкції є косоур, до якого згодом кріпляться сходинки. Косоури – це дуже міцні балки, в основі яких пророблені допоміжні отвори у вигляді трикутників. Горизонтальні кордони отворів виконують функцію опори для сходинок. Вертикальні межі необхідні для фіксування при-сходинок. Це найбезпечніші сходи, але такі міжповерхові проекти займають більшу частину простору. Деякі дизайнерські рішення дозволяють зовсім відмовитися від при-сходинок. Такі сходові конструкції вражають візуальною легкістю.

Прямі сходи для будинку в оригінальному дизайнерському стилі

Поворотні сходи

Поворотні сходи – найпопулярніший вид споруд в двоповерхових будинках. До їх основних переваг можна віднести компактність та можливість розміщення в куті. Існують різні види високоякісних дерев’яних сходів і сотні унікальних варіантів в кожній категорії. Якщо ви хочете переконатися, що ні у кого більше немає таких же сходів для котеджу, замовте індивідуальний проект.

Поворотні сходи в стилі лофт

Така конструкція ідеально підходить для невеликих приміщень. Особливістю цієї моделі є можливість установки додаткових ступенів в тому випадку, якщо ширина отвору складає близько метра. Поворотні сходи можуть бути реалізовані на відкритих об’єктах – на 90 ° і на 180 °, причому остання конструкція за зовнішнім виглядом виглядає дуже «крихкою», але не займає багато місця.

Якщо вам потрібно зробити свій будинок конструктивним, не втрачаючи місця, поворотні сходи будуть найкращим вибором. Подивіться на фотографії готових рішень, і ви здивуєтеся, наскільки вони можуть бути економічними. Деякі конструкції таких сходів дозволяють зайняти простір під сходами в наступних варіантах:

  • невеликі предмети меблів під сходами;
  • робочий стіл;
  • бібліотека;
  • бар;
  • дитяча зона;

Сходи з поворотними сходинками, у якій замість міжмаршевого майданчика використовуються забіжні щаблі, є симбіозом маршової і гвинтової конструкції. Від гвинтової конструкції їм дісталися невелика економія простору і естетична привабливість, від маршової  ̶  зручність, безпека і комфортність пересування. Є багато дешевих варіантів зробити ваш будинок красивим і комфортним.

Гвинтові сходи

Незалежно від стилю і кольору гвинтових сходів, вони будуть мати гарний вигляд у будь-якому котеджі. Однак, ми визнаємо, що це сама незручна конструкція для спуску / підйому. Якщо ви хочете зробити свій будинок багатофункціональним, це не той варіант, який вам потрібен.

Давно минули роки Середньовіччя, але традиція закручувати сходи залишилася, як і залишилася назва – гвинтова. Закручені сходи по спіралі або за годинниковою стрілкою були додатковим засобом захисту від загарбників. За часів Середньовіччя в основному користувалися мечами для ближнього бою. Меч тримали в правій руці, а щит в лівій. Вузька конструкція і підйом по ній зі зброєю був важким, і захисники мали явну перевагу.

Гвинтові сходи

Гвинтові сходи зроблять ваш будинок більш древнім та злегка чарівним. Такі міжповерхові сходи для котеджу нагадують підйом до стародавніх башт, де замкнені принцеса (або де живе мудрий чарівник). Завдяки вдалому розташуванню і правильному вибору інших елементів інтер’єру, атмосфера буде казковою.

Спіраль – це основа конструкція в даному випадку. Складаються сходи з основного елемента – стрижня, розташованого в центрі в обрамленні сходинок.

Гвинтові сходи розрізняються за типом:

  • ступені спираються на центральну опору (стовп) і в стіну;
  • ступені, що виступають консолями з центрального стовпа:
  • ступені на тятивах (бічні площини прольотів);
  • ступені тримаються тільки на центральній опорі, але не з’єднуються між собою.

Кожна з цих конструкцій вимагає знання і досвіду в проектуванні, розрахунку та встановлення.

(Visited 1,292 times, 1 visits today)