Як вибрати плитку для ванної кімнати

         

Коли потрібно зробити облаштування вологих приміщеннях будинку, все зводиться до того чим обробити стіни. Правильним вибором для ванної кімнати буде плитка і відповідно до її зовнішнього вигляду, кольору, форми і орнаментів можна облаштувати кімнату.

Сьогодні ми постаралися полегшити для вас роботу з вибору плитки для ванної та  обрали кілька свіжих ідей плитки для ванної кімнати.

В наші дні існує достатньо велике розмаїття кольорів, відтінків і форм. Незважаючи на все це, є певні тонкощі, які не слід упускати при виборі.

Підлога

Коли ми говоримо про підлогу, обов’язково потрібно постаратися підібрати що-небудь не слизьке і не глянцеве, з більш шорсткою поверхнею і при цьому стійкою до механічних ушкоджень. Гладкі поверхні створюють певний ризик, так як є слизькими і нестійкими.

Правильний вибір плитки для підлоги

Правильний вибір плитки для підлоги

Плитка для невеликої ванної

Якщо у вас маленька ванна кімната, не вибирайте велику плитку, а навпаки. Маленькі, світлі і, бажано, більш прості моделі. Як правило, маленькі плитки виглядають більш красиво, але і складніші в обслуговуванні, так як мають значно більшу кількість швів для очищення.

Вдалий вибір плитки для невеликої ванної

Вдалий вибір плитки для невеликої ванної

Який колір плитки вибрати?

Темні тони плитки для ванної кімнати не часто є кращим вибором, і цьому є конкретні причини. Перша полягає в тому, що якщо приміщення невелике,то в ньому не буде відчуття затишку. Інша причина в тому, що темні кольори, особливо важко підтримувати чистими. Після кожного користування ванною прийдеться витирати плитку, щоб не залишались видимі плями від води.

Темна плитка в ванній кімнаті

Темна плитка в ванній кімнаті

Світлі кольори є відмінним вибором для плитки у ванній кімнаті. Якщо ви хочете їх урізноманітнити, можна підкреслити елементи темними тонами,або просто змонтувати красиві бордюри або орнаменти на стінах. В залежності від розташування раковини, ванни або душової кабіни, ви можете розмістити різні акценти, з урахуванням стилістичного і колірного бачення ванної кімнати.

Світла плитка в ванній кімнаті

Світла плитка в ванній кімнаті

(Visited 2,314 times, 1 visits today)