Як вибрати вхідні двері

         

Житло потребує захисту. Надійною перешкодою від проникнення в будинок непроханих гостей стане якісна вхідні двері. Той, хто вирішив придбати залізні двері, повинен знати, за якими критеріями її слід вибирати.

Від яких критеріїв слід відштовхуватися при виборі?

Кого-то в першу чергу цікавить обробка двері. Кому-то цікавий замок і до якого класу стійкості від злому відноситься двері. Але чомусь вони абсолютно не звертають уваги на механізм відкривання. Треба вирішити, куди буде відкриватися двері. Адже це можна робити як всередину, так і назовні. Звичайно, це залежить від уподобань господаря, але краще вибирати двері з зовнішнім типом відкриття.

Відкривати всередину невигідно, якщо відсутній тамбур і обмежена простір. Раніше двері, що відкривалася всередину, розкрити було легше. Сьогодні це не актуально, завдяки різним охоронним системам, високої стійкості дверей.

Залізні вхідні двері

Залізні вхідні двері

За традицією, головним критерієм є стійкість до злому. Сьогодні моделі вхідних металевих конструкцій присутні у великій кількості. При цьому залізні двері коштують дешевше своїх дерев’яних аналогів.

Для сучасних квартир важливим фактором є шумоізоляція. Досягається це за допомогою декількох конструктивних елементів. Сталевим дверям присвоєно клас шумоізоляції до 40 дб. Чим більше листів, тим вище ізоляція шуму. У середній смузі Росії незайвим буде утеплення сталевої конструкції.

Значення має варіант обробки, зручність і комфорт при експлуатації. Важлива текстура, колірна гамма, фурнітура, інші моменти. Також важливо, яка використовувалася при виготовленні, яким способом фрезерувати. Двері можуть містити елементи художньої ковки. Двері можна розписати, або обробити фотоматеріалами.

У порівнянні з дерев’яними дверима, залізні конструкції мають більшу кількість дизайнерських рішень. Не можуть з ними конкурувати за цим показником і двері, виготовлені з синтетичних матеріалів.

Підсумок

Якщо всі критерії звести воєдино, то вийде загальна картина ранжирування:

  • двері відкриваються вправо або вліво;
  • стійкість до злому і безпеку;
  • ізоляція шуму;
  • ізоляція тепла;
  • характер обробки і фурнітура;
  • виробник;
  • показники довговічності;
  • презентабельний зовнішній вигляд;
  • зручність і комфорт при використанні.

Основними критеріями, варто повторити, є стійкість до злому і безпеку. Це визначається товщиною і кількістю металевих листів. Крім того, це залежить від технології виробництва, наявності або відсутності броненакладок на замок, кількості секретних замків. Конструкцію можуть посилити і додатково обладнати Протизнімні системою.

Якщо товщина сталевого листа перевищує 1 мм, то він вважається стійким до злому. У сучасних конструкціях товщина складає 1-2 мм. Виробник в більшості випадків комплектує двері секретними замками. Існує кілька класів замків. Вищим вважається 4 клас. Часто металеві конструкції підсилюють, підвищуючи стійкість до злому.

Двері можна вибрати в каталозі, розміщеному на сайті того чи іншого виробництва. Вибравши підходящий варіант, на цьому ж сайті можна оформити замовлення.

(Visited 387 times, 1 visits today)