Як вибрати замок для дверей

         

Вхідні двері і встановлений в ній замок – це основний захист житла від несанкціонованого вторгнення. Особливо важливе значення має замок, який повинен бути максимально надійним, щоб захистити майно і проживаючих в будинку людей.

Особливості заміни і вибору замка для вхідних дверей

Навіть найнадійніший дверний замок не може служити вічно, рано чи пізно вимагаючи заміни. Поміняти можна як цілий виріб, так і його личинку, адже саме вона найбільше схильна до виходу з ладу. Заміна личинки, звичайно, обійдеться дешевше, ніж заміна всього замку, але таку роботу повинні виконувати професіонали, які мають все необхідне обладнання і володіють відповідними навичками та знаннями.

Дверний замок

Вибір дверного замка часом буває важким завданням

Замок для вхідних дверей слід вибирати максимально грамотно і відповідально, зрозуміло, з урахуванням всіх необхідних факторів.
Вхідні двері найчастіше реалізуються з уже встановленими в них замками. Це дуже зручно, так як після придбання двері не потрібно окремо шукати і встановлювати замок. Однак, ніхто не може гарантувати надійний захист, так само як і надійність замку, тому при покупці дверей можна самостійно підібрати для неї механізм, захисні функції якого будуть найкраще підходити під поточні потреби.

Рівні захисту дверних замків

Такі механізми можуть мати різний рівень захищеності.
Перший рівень захисту – це стандартні замки з найпростішою конструкцією, зламати які не складає будь-яких складнощів. Особливо надійного захисту від таких механізмів очікувати не варто.

Другий рівень захисту є у більш надійних і більш міцних дверних замків. Хоча їх захисні властивості помітно кращі, такі механізми все ж не здатні ефективно захищати майно. Професійний зломщик відкриє такий замок всього за кілька хвилин.
Третій рівень захисту представляють міцні і надійні дверні замки, злом яких забирає чимало сил і часу, та й до того ж вимагає використання спеціальних інструментів.
Четвертий рівень захисту – це найбільш надійні та міцні дверні замки, що володіють найскладнішими в конструктивному плані механізмами. Злом таких пристроїв вимагає неймовірних витрат часу і сил, та й до того ж здійснити його часто буває не під силу навіть професіоналу.

Критерії вибору замка для вхідних дверей

Для квартир найчастіше використовують найпростіші замки з першим рівнем захисту. Великим попитом в наш час користуються також циліндрові замки, рівень захисту яких визначити буває досить складно.
Якщо від придбаного дверного замка потрібно перш за все надійний захист, то перевагу варто віддавати сувальдним механізмами. У конструктивному плані такі вироби представляють собою набір пластин. Щоб можна було відкрити замок, ці елементи повинні розташовуватися в певному порядку.
Найбільш прогресивною різновидом замків для вхідних дверей є електронні механізми, відкрити які можна за допомогою пароля, карти або коду.
При виборі дверного замка належну увагу варто приділити документам які до нього додаються, які дозволяють ознайомитися з основними характеристиками і рівнем захисту придбаного механізму.
Увагу варто звернути також на працездатність і зовнішній вигляд дверного замка. Він повинен бути повністю справним і позбавленим візуальних дефектів на зразок іржі або вм’ятин. При виборі замка краще купувати механізми, товщина сталі яких відповідає чинним стандартам, тобто мінімально становить 4 мм.
Тільки якщо серйозно і відповідально поставитися до вибору замка для вхідних дверей, можна убезпечити проживаючих в оселі людей і забезпечити йому надійний захист від проникнення зловмисників.

(Visited 833 times, 1 visits today)