Як взяти кредит для проведення ремонту

         

Ремонт потребує великих турбот і фінансових витрат. Майже у всіх власників квартир проблема виникає з грошима. Для проведення капітального ремонту цього знадобиться велика сума грошей. Єдиним способом вирішення грошової проблеми вважається оформлення позики в банку. Позика зазвичай видається під заставу майна.
На відміну від споживчого кредиту, даний позика видається з тривалим терміном погашення і під високі ставки по%. Ставки по кредиту досягає 25%. Відсотки можна мінімізувати, якщо надати повний пакет документів.

Кредит для ремонту житла може добре виручити

Кредит для ремонту житла може добре виручити

Перш, ніж йти в банк, треба розрахувати необхідну кількість матеріалів, оплату фахівців в області ремонту квартири та інші додаткові витрати.

Для ремонту можна оформити:

  • Нецільову споживчу позику
  • Цільову споживчу позику
  • Нецільову позику на інші потреби

Нецільовий кредит

Найвигіднішою позикою є нецільовий кредит. Для отримання позики необхідно залишити заявку на його оформлення, яке супроводжується всіма потрібних документів. Зазвичай такі документи називають паспорт з ІІН, довідка про підтвердження доходів і трудова книжка. При процесі оформлення кредитна організація не питає мети позики. Крім того позичальник може отримати гроші відразу ж. Однак за цим кредитом можна отримати тільки маленьку суму, приблизно до 100 000 грн. Якщо Ви затіяли ремонт і Вам потрібна машинна штукатурка в Київській області ми рекомендуємо компанію МастерСтен.

Цільовий кредит

Ще одним способом вважається цільовий кредит. Для отримання такої позики треба укласти угоду з компанією, яка проводить ремонт. Компанія повинна надати кошторис по послугах і матеріалах. Так банк розрахує точну суму позики. Даний кредит можна отримати без надання заставного майна. Крім кошторису для отримання позики треба надати документи. Для того, щоб правильно підібрати вид кредиту потрібно врахувати основні деталі:

  • Зобов’язання по оформленню страхування заставного майна
  • Ціна проведення процедури оцінки майна
  • Розмір комісії, якщо позичальник має намір погасити кредит достроково
  • Ставки по %

Як з іншими типами позики, після отримання кредиту на ремонт квартири, необхідно щомісяця вносити платежі. Якщо є можливість, потрібно почати збирати гроші для дострокового погашення. Позичальники беруть позику в кредитній установі для повного завершення ремонту. Щоб завершити ремонт також рекомендується оформити кредит на велику суму на тривалий термін. При оформленні невеликих кредитів в кількох банках позичальник може переплатити і залишитися в програші.

(Visited 447 times, 1 visits today)