Як зробити теплу підлогу

         

З проблемою установки системи теплої підлоги стикається кожен, хто робить мало-мальськи серйозний ремонт в своїй квартирі. Також багатьох споживачів цікавить: а яку підлогу вибрати – електричну чи водяну? Рекомендуємо вибрати саме електричний тепла підлога, так як він простіше в установці і, що важливо, дешевше.

З чого почати установку теплої підлоги

Готова електрична підлога

Готова електрична підлога

Отже, з чого починається установка теплої підлоги. Підлогу, якщо вона нерівна (перевірте рівнем), потрібно обробити. Берете гіпс і воду, замішує їх до консистенції сметани, розливаєте рівномірним шаром по підлозі і розрівнюєте широким шпателем. Тепер дайте підлозі просохнути. Температура в приміщенні під час сушіння повинна бути не менше 10 градусів Цельсія (наприклад, при температурі 24 градуси підлога сохне 5-8 ч), в іншому випадку підлога не висохне і залишиться сирою.

Підлогу також необхідно обробити протигрибковою рідиною, після чого просушити.

Встановлювати теплу підлога потрібно щільно і без накладок. Сама підлога зовні виглядає як сітка з проводів. Сітка накладається на поверхню підлоги, а дроти з’єднуються таким чином, щоб кожна смуга плівки містила по контакту. Електричні з’єднання ретельно ізолюють, а потім відповідно до інструкції до теплої підлоги під’єднують здротами які зилишились в мережу.

Нарешті, можна випробувати систему в дії. Якщо щось не працює або виникли якісь неполадки не з вашої вини, зверніться за допомогою до фахівців-електриків.

Якщо тепла підлога працює нормально, то приступайте до установки підлогового покриття. Це може бути паркет, лінолеум або інший обраний вами матеріал. Але бажано на теплу підлогу встановити металевий каркас на висоті 2-3 см від плівки, а вже на нього накладати покриття, причому з замковим кріпленням, без анкерів і цвяхів. Важливо дотримуватися обережності і при установці каркаса не пошкодити електричні дроти теплої підлоги.

(Visited 604 times, 1 visits today)