Який тип обладнання вибрати для системи опалення дому

         

Опалення будинку, який добре ізольований, є питанням вибору з декількох варіантів. Гроші, безумовно, не єдиний фактор, який ви повинні враховувати. У пасивних і ультранизьких енерговитратах потреба в теплі дуже низька. Таким чином, розрахунок системи опалення включає в себе як суму інвестицій, експлуатаційні витрати і віддачу.

Перш, ніж йти в банк, треба розрахувати необхідну кількість матеріалів, оплату фахівців в області ремонту квартири та інші додаткові витрати. Це можна зробити тут: https://lender.com.ua/kredity/onlayn-zaymy/

Якщо ми хочемо опалювати наш будинок економічно, необхідно забезпечити основну умову, і це правильний контроль температури. Це забезпечується однією з наступних систем опалення.

Електричний підігрів підлоги

Випромінюючі системи великої площі оптимально підходять для передачі тепла в пасивних і малоенергетичних будинках. Резисторні дроти використовуються для обігріву підлоги. Вони підключені до джерела живлення через систему управління. Витрати на придбання яких багато важать, якщо попит на тепло дуже низький. А в електричному опаленні підлоги вартість нижче, а установка дешевше, ніж у випадку з гарячою водою. Цей тип опалення все ще працює в режимі прямого нагріву, тому є можливість нагрівати за низькими тарифами і при цьому використовувати енергію для інших приладів. Простота управління і гнучкість – ще одна перевага електричного підігріву підлоги. І є ще одна перевага, яке полягає в можливості регулювати деякі зони, наприклад, підвищення температури перед французькими вікнами. Якщо у Вас э потреба затонувати французські вікна і зробити життя більш приватним ми рекомендуємо затонувати вікна. Купити тонування вікон можна на сайті tonirovka24.com.ua.

Електричний підігрів підлоги

Електричний підігрів підлоги

Тепловий насос

З одного боку, теплові насоси являють собою відносно високі початкові інвестиції, але з іншого боку вони постачають дуже дешеву теплову енергію, яка виходить з навколишнього середовища. Основною перевагою є універсальність, а потім комфорт і екологічність. З одним тепловим насосом ви забезпечите як нагрів води, так і охолодження, використовуючи всі поновлювані джерела енергії. Для нагріву гарячої води низькі витрати є великою перевагою. Тепла вода споживається однаково, будь то будинок з низьким енергоспоживанням чи ні. Крім того, нове покоління теплових насосів також пропонує можливість дешевого охолодження. Особливо, коли спека влітку стає серйозною проблемою, ймовірно, більшою, ніж низькі зимові температури. Це вирішальну перевагу, яке може вплинути на наш вибір.

Тепловий насос

Тепловий насос

Газовий конденсаційний котел

Ще одна можливість надійного обігріву добре ізольованого будинку – це газовий конденсаційний котел. У разі газового підключення на об’єкті, цей тип опалення є дуже ефективним рішенням з точки зору, як інвестиційних, так і експлуатаційних витрат. Додатковою перевагою є конденсаційний котел в поєднанні з радіаційним опаленням великої площі. Цей варіант оптимальний для енергозберігаючих та наднизьких енергетичних будинків. У поєднанні з зовнішнім баком газовий конденсаційний котел також здатний нагрівати воду. Але більш економічним варіантом для гарячої води є використання відновлюваної енергії, тобто сонячної енергії або теплового насоса. Щоб зробити опалення і гарячу воду якомога більш досконалими, для цієї комбінації слід вибрати котел з максимально можливою модуляцією. Він повинен бути системно гнучким, так як це необхідно.

Газовий котел для опалення будинку

Газовий котел для опалення будинку

Дровяна піч і камін

У більшості випадків камінні печі і каміни служать додатковим джерелом тепла. Використання променистого тепла і повітряного опалення вважається структурно більш простим варіантом. Більш складним варіантом є пристрій з грілкою. Це повинно бути пов’язано з системою опалення через бак для води. Для обох варіантів ми будемо цінувати як екологічні характеристики системи, так і доступне джерело енергії. Необхідною умовою для енергозберігаючих та наднизьких енергетичних будинків є герметичність будівлі. Отже, в цих конструкціях використовується закрите обладнання з подачею зовнішнього повітря. Оскільки вони не використовують повітря з приміщення, запобігає циркуляція повітря і витік тепла зсередини.

(Visited 248 times, 1 visits today)