Яке вікно купити – пластикове чи дерев’яне

         

На даний момент більшість всіх вікон в новобудовах та звичайних квартирах пластикові. Ними замінюють і старі дерев’яні вікна в старих будинках. Але все одно є відсоток людей, які вибирають саме дерев’яні конструкції. Чому? І яке з цих вікон краще?

Пластикові вікна

Звичайні європейські пластикові вікна є практично у всіх сучасних квартирах і спорудах. Вони можуть бути різної величини, форми і кольору. Також при бажанні можна пофарбувати їх в колір дерева для імітації натурального матеріалу. Виробники цих виробів можуть дати гарантію до 15 років.

Пластикові вікна в заміському будинку

Пластикові вікна в заміському будинку

Також євровікна відмінно ізолюють простір від шуму на вулиці, погодних умов і холоду. У них є негативна здатність розширюватися в спеку і звужуватися в холод, що не особливо може підійти для великих і частих перепадів температур. Вони повністю ізолюють кімнату від вуличного середовища і практичні у використанні.

Дерев’яні вікна

Велика частина всіх дерев’яних вікон являє собою конструкцію з дерева та скла. Її використовували ще в Радянському Союзі і продовжили користуватися цим стандартом на початку 2000-х років. Вони не мають особливої звукоізоляції, герметичності, склопакета і ущільнювача. Вся конструкція виглядає як дві дерев’яні рами зі склом. Їх можна поставити хіба що на дачі на веранді.

Дерев'яні вікна зі склопакетом

Дерев’яні вікна зі склопакетом

Сучасні дерев’яні вікна виготовляються вже за новими європейськими стандартами. В основному їх роблять з дуба, сосни або модрини. Конструкція схожа з будовою пластикових вікон. Вона має контурні ущільнювачі, шини для відливу води, сучасну запірну фурнітуру і склопакети, що складаються з 3-х стекол. Крім цього, практично всі елементи конструкції екологічно безпечні для людини і навколишнього середовища. Такі вікна мають мінімальну гарантію 5 років. Відповідно, вони прослужать досить багато часу. Навіть після довгого терміну експлуатації дерев’яні вікна можна відреставрувати. Відреставрувати дерев’яні вікна можна звернувшись в компанію https://restawrator.com.ua.Тут працюють профессіонали які впораються з реставрацією будь якої складності.

Існують також дерево-алюмінієві вікна. На зовнішню частину вікна накладаються спеціальні алюмінієві накладки, які здатні захищати дерево від природних явищ і кислотних дощів. При цьому вони дозволяють дереву дихати.

Вони також володіють відмінною звукоізоляцією і відмінно зберігає енергію і тепло в будинку. Ці показники набагато вище, ніж у звичайного пластикового вікна.

Ціни

Базові стандартні пластикові вікна досить доступні для звичайних людей. Але якщо розмір і форма вікна не збігаються з розмірами звичайних вікон, за це потрібно буде доплатити.

Багато хто думає, що дерев’яні вікна мають захмарну вартість. Це не так. Зараз, з появою все нових технологій виготовлення вікон, їх собівартість ставати нижче. Так, ціна трохи вище, ніж на пластикові, але це також може залежати від компанії, яка продає вікна.

Можна зробити висновок, що краще брати і ставити саме дерев’яні вікна. Вони відмінно впишуться в будь-який інтер’єр, не будуть притягати пил (на відміну від пластикових, вони не електростатичність), і бруд після дощу не буде прилипати до скла. З огляду на їх природний і безпечний матеріал, довговічність, гарний вид, вони зможуть зробити будинок теплим, тихим і красивим.

(Visited 466 times, 1 visits today)