Яку підлогу вибрати для вітальні

         

Вітальня, ймовірно, кімната у вашому будинку, яка використовується найчастіше, зазвичай люди проводять більшу частину свого часу саме в вітальні. Вибір підлогового покриття для кімнати є важливим рішенням, від якого залежить комфорт і затишок вашої родини. Ось декілька ідей для підлогових покриттів – деякі з них стандартні, а інші доволі оригінальні.

Натуральне дерево

Красу натурального дерева можна порівняти хіба що з корковим покриттям. Однак з натуральним деревом набагато більше варіантів обробки. Натуральне дерево є не тільки красивим і зручним, але і дуже міцним матеріалом, якщо експлуатувати його відповідно вимог. Підлоги листяних порід особливо цінні через те, що вони можуть бути оброблені наждачним папером і бути оновленими по кілька раз. Крім того коли дерево старіє воно набуває природного античного вигляду, такий вид дерева дуже часто набувають штучними методами.

Підлога у вітальні з натурального дерева

Підлога у вітальні з натурального дерева

Килим

Килим (або килими) розміщені від стіни до стіни, створюють відчуття комфорту і гостинності. Килим створює відчуття тепла, як фізично, так і візуально, також відчуття дотику до м’якого матеріалу є надзвичайно приємним. Виберіть нейтральний колір килима, якщо ви хочете, щоб він був фоном для інших акцентів в інтер’єрі або виберіть відтінок тієї ж палітри що і вся вітальня.

Килим у вітальні

Килим у вітальні

Килимові плитки

Самоклеючі килимові плитки є відмінним рішенням для повсякденного інтер’єру. Вони можуть бути розміщені на підстил з фанери, дерев’яну або бетонну підлогу і підходять для маскування одноманітного старого підлогового покриття. Так як цей тип килимів створений в вигляді невеликих плиток, його очищення стає дуже легким заняттям  – пластина може бути відклеєна, очищена і покладена назад. Ви також можете комбінувати плитки декількох різних відтінків.

Килимові плитки у вітальні

Килимові плитки у вітальні

Фарбована дерев’яна підлога індивідуального дизайну

Для того, щоб створити індивідуальний дизайн, ви можете пофарбувати стару дерев’яну підлогу. Виберіть варіант дизайну і колір – це створить акцент або об’єднає підлогу з кольоровою палітрою інтер’єру. На фарбу після цього наноситься декілька шарів лаку, щоб захистити колір від зносу.

Фарбована дерев'яна підлога

Фарбована дерев’яна підлога

Різні зони

По всій площі вітальні ви можете покласти килими, які можуть можуть розділити кімнату на різні функціональні зони – читання, відпочинку, вживання їжі, зона телевізора,зона для ігор і так далі. Килими повинні бути досить великим, щоб на них можна було розмістити всі необхідні меблі і предмети для конкретної зони.

Зонування вітальні за допомогою килимів

Зонування вітальні за допомогою килимів

Штучно зістарене дерево

Якщо вам подобається так званий котеджний стиль, але у вас зовсім нова дерев’яна підлога, не розчаровуйтесь, ви можете досягти ефекту старовини і на новому підлоговому покритті. Для цього вам потрібно пофарбувати дерев’яну підлогу у відповідний колір, щоб створити зношений вигляд.

Зістарене дерево для вітальні

Зістарене дерево для вітальні

Ламінат

Ламінат в якості підлогового покриття все частіше вибирають, натуральне дерево втрачає свої позиції – через його ціну і простоту в обслуговуванні. За зовнішнім виглядом він нагадує деревину, а також існують різні кольори і текстури. Його єдиним серйозним недоліком є те, що він може тріснути в місці стику при великому навантаженні.

Ламінат як підлогове покриття у вітальні

Ламінат як підлогове покриття у вітальні

(Visited 709 times, 1 visits today)