Який кондиціонер вибрати: настінний чи віконний?

         

Для охолодження закритих приміщень в літній період, вигідніше користуватися сучасними віконними і настінними системами кондиціонування, відмінні за потужністю, надійністю і здатністю споживати мінімум електричної енергії. Але деякі люди мають дуже туманні уявлення про ці кондиціонери, тоді як вони між собою сильно відрізняються.

Найпростішими і цілком надійними можна вважати віконні версії, які відносяться до моноблоків. Усередині корпусної частини є все необхідне для генерації холодного повітря – від випарної і конденсаторної частини до потужного компресора. Прямо на заводі систему вакуумують і заправляють точним об’ємом фреону, що дозволяє виробляти максимальні обсяги холоду за мінімальною ціною. Купити такі кондиціонери можна на сайті https://rivnekomfort.rv.ua/

В якості «серця» більшість віконних моделей використовують роторні версії компресорів, ціновані тим, що спокійно стартують при діапазоні напруги 175-250 В. Якщо напруга падає до 150 В, то компресор все одно заведеться і купувати стабілізатор напруги взагалі не доведеться.

Серед плюсів варто підкреслити можливість власної установки у віконному прорізі та отримання свіжого повітря з вулиці. Потрібно всього лише відкрити повітряну заслінку, активувати режим вентиляції, вибрати потрібну швидкість і насолоджуватися не тільки холодом, але також і чистим повітрям.

Недоліки у віконних моделей є – це великі габарити і можливість підвищеного шумового тиску, який у старих версій доходив до 60 дБ. Якщо Вам потрібен гранично потужний і тихий кондиціонер, то логічно звертати увагу на настінні версії, у яких є зовсім інша конфігурація: зовнішні і внутрішні блоки прийнято встановлювати на несучі стіни окремо. При такій технології потужність однофазного кондиціонера можна підняти до 24 000 БТЕ / год, тоді як рівень шумового тиску фена не перевищуватиме 23-45 дБ.

Бюджетні версії аналогічних кондиціонерів часто оснащуються роторними компресорними блоками, цінні дешевизною і надійністю. Але якщо буде потрібно підвищена економічність, то краще вибирати моделі з інверторними компресорами, здатними протягом року заощадити до 30% енергії. Найефективнішими порахувати інверторні компресори з двома роторами – вони дозволяють ганяти фреон навіть на низьких оборотах (до 30 об / с).

В плюс настінних версій потрібно віднести і можливість безкоштовної установки. Велика частина «лівих» бригад беруть по $ 25 за установку настінного кондиціонера потужністю до 12 000 БТЕ / год, але при цьому гарантія на «залізо» з боку магазину може бути знята. І деколи краще брати кондиціонер в фірмовому магазині, який надає опцію у вигляді безкоштовної установки – робота виявиться виконаною професійно (майстер обов’язково проведуть вакуумування трубок), а гарантія на «залізо» буде в межах 3-5 років.

(Visited 75 times, 1 visits today)