Заміна компресора в кондиціонері

         

Дуже часто трапляється так, що після кількох років справної служби кондиціонер раптом стає неробочим через непридатність компресора. Виникає необхідність замінити стару модель, нової. У зв’язку з цим існує чимало доказів про те, що ніби замість компресора однієї моделі, абсолютно неприпустимо встановлювати компресор іншої марки, і навпаки, заміна компресора в кондиціонерах, на модель тієї ж марки, однозначно вірний крок.
Це не зовсім так. Причина, по якій багато любителів стверджують, що в цьому є хоч якась необхідність, це те, що не завжди можна скористатися оригінальним фірмовим компресором для заміни старого. Досвідчені фахівці стверджують навпаки, підійде будь-який компресор головне це його геометрична сумісність. Спробуємо пояснити, в чому суть такої сумісності.

Сумісність копрессор з кондиціонером

Геометрично сумісним з кондиціонером або будь-який інший технікою, компресор вважається тільки тоді, коли він відповідає хоча б двом умовам. Перша умова, це якщо посадочне місце в системі повністю збігається з розмірами компресора, і при установці не виникає ніяких складнощів. Друге – якщо фізичний обсяг встановлюється моделі в точності повторює обсяг старої.

Обслуговування кондиціонера

Обслуговування кондиціонера

З вищесказаного стає ясно, що заміна компресора в кондиціонерах, процес, який не представляє особливої ​​складності, але все ж вимагає знань і умінь з боку працівника, рівня не нижче професіонала вузької спеціалізації. Тому якщо така поломка сталася в вашому домі, не потрібно братися за справу самостійно. Буде набагато доцільніше, найняти хорошого фахівця і покласти ці обов’язки на його плечі. До того ж після установки нового компресора, після закінчення роботи, вам буде запропоновано перелік умов викликають несправність кондиціонера, для того, щоб в майбутньому, ви могли вчасно зорієнтуватися і не допускати серйозних помилок в експлуатації техніки.

Крім усього іншого вашій увазі буде представлено чотири явних причини, за якими кондиціонер може вийти з ладу.

  • Це може статися в разі неправильного монтажу, тобто установки кондиціонера.
  • У разі нехтування з вашого боку правилами експлуатації агрегату.
  • Несвоєчасне обслуговування кондиціонера, а також поганий матеріал для монтажу.
  • У разі, коли кондиціонер, спочатку бракований.

Що вибрати – самостійна заміна або звернення до професіоналів?

Так що, заміна компресора в кондиціонерах, повинна привести вас до думки про більш дбайливого ставлення, а можливо навіть про покупку сервісу технічного обслуговування. Це непогана думка, оскільки, такий сервіс забезпечить не тільки постійний догляд за кондиціонером, але дозволить відстежувати і передбачати майбутні неполадки в ньому, за допомогою звичайного так і необхідного, тестування.

(Visited 563 times, 1 visits today)