Заміський будинок, як зробити дизайн інтер’єру

         

Заміський будинок у кожного з нас асоціюється із затишком та спокоєм, яких часто так не вистачає нам в місті. Але отримати максимальне задоволення від перебування за межами мегаполісу можна тільки за умови комфортних умов проживання. І добитися цього дозволить продуманий дизайн інтер’єру заміського будинку.

Зонування простору

Сучасний дизайн і планування приватного двоповерхового будинку

На відміну від міських квартир, будинок за містом є прекрасним місцем для творчих експериментів. За умови наявності великої площі можна виділити місце і для їдальні, і для вітальні, і навіть для бібліотеки. При цьому, згідно з останніми тенденціями, зонування простору здійснюється не за допомогою дверей, а правильним використанням та поєднанням меблів або текстилю. Це дозволяє зберегти корисну площу, надаючи приміщенню стильний сучасний вигляд. Крім цього, для розмежування простору в заміському будинку відмінним помічником є ​​світло. Так, наприклад, світильники різних видів можуть розділяти ігрову зону для дітей і простір, що призначений для відпочинку дорослих людей.

Гра тонів при колірному оформленні дизайн інтер’єру заміського будинку

На жаль, не кожна людина може дозволити собі заміський будинок великих розмірів. Тому одним з актуальних питань сьогодні для багатьох є можливість візуального розширення простору. Добитися такого ефекту можна при оформленні стін в світлих тонах, наприклад, пастельних відтінків. А коричневий колір підлоги допоможе додати затишку приміщеню. Але не варто використовувати шоколадні чи теракотові кольори в маленьких  кімнатах.

Легку атмосферу в будь-якому заміському будинку допоможе створити використання відтінків вершків, ранкового неба або світлої карамелі. А освіжити кімнату з недостатнім природним освітленням можна при додаванні зеленого кольору.

Вибір меблів

Особливу увагу слід приділити меблям, оскільки не будь-яка вподобана Вами шафа може зайняти гідне місце у вітальні або дитячій кімнаті. Перш за все, слід врахувати особливості конкретного приміщення. Так, наприклад, низькі та довгі тумби здатні візуально збільшити кімнату, а наявність дзеркал дозволять створити враження необмеженого простору, одночасно посилюючи ефект «легкості» інтер’єру. При непропорційно довгій кімнаті є сенс розділити її на два невеликих приміщення за допомогою стелажів. Цей варіант прекрасно підійде для створення інтер’єру в дитячій кімнаті. Також для дитячої кімнати підійдуть крісло мішок груша від виробника Sanchobag на сайті https://sanchobag.com.ua/blog/krislo-mishok-grusha/

Невелика затишна спальня в котеджі

При оформленні вітальні в заміському будинку потрібно дуже обережно ставитися до вибору масивних меблів темних відтінків, оскільки вона сильно обмежують простір. Відмінним рішенням в даному випадку є облаштування «зональних острівців» – столика в оточенні крісел або килима з купою подушок на ньому. Також легкість інтер’єру заміського будинку додають плетені меблі – столи, крісла, скрині і комоди.

Стилі в інтер’єрі заміського будинку

В ідеалі дизайн інтер’єру заміського будинку слід продумати ще на етапі будівництва житла, тобто скласти проект, оскільки в цьому випадку є простір для втілення в життя абсолютно будь-яких ідей, починаючи від об’єднання кухні з їдальнею і закінчуючи установкою високих вікон на всю висоту стіни для створення ефектного панорамного виду.

Кантрі стиль на кухні та у вітальні в котеджі

Висновок

Сьогодні немає жодних обмежень по стильовому напрямку при створенні інтер’єру в заміському будинку. Одні вважають за краще використовувати виключно натуральні матеріали, а для інших обов’язковою умовою є мінімалізм у всьому. Дизайн інтер’єру заміського будинку може бути виконаний як і в стилі «кантрі», і в традиційних мотивах. Більш того, сьогодні набирають популярність африканський стиль, в основі якого лежить хитромудре плетиво. І незалежно від обраного напрямку, важливо, щоб людина відчувала себе комфортно в своєму заміському будинку.

(Visited 911 times, 1 visits today)