Застосування мозаїки в інтер’єрі

         

Використання мозаїки в інтер’єрі почалося ще за часів стародавньої Месопотамії, коли люди тільки навчилися виготовляти кольорове скло і знаходити йому належне застосування. Сьогодні процес виготовлення мозаїки дуже сильно вдосконалився, а деталі тепер виходять набагато дрібніше і акуратніше, ніж в минулі часи. Застосовувати мозаїку можна не тільки в оформленні інтер’єру, але і в обробці меблів, головне робити все правильно.

Класична керамічна мозаїка прикрасить фартух вашої кухні. А біла затирка, на контрасті, вигідно її підкреслить.

При оформленні мозаїкою приміщення з великою площею бажано довірити цю справу професіоналам, так як матеріал, якщо він виготовлений у виробників, що себе зарекомендували, то він буде досить дорогий, і людина, яка ніколи не проводила ремонт такого роду, може просто зіпсувати його, а разом з ним і весь інтер’єр.

Декорування стін

Дуже часто декорують мозаїкою стіни у ванній, але прикрашені таким чином і інші приміщення в квартирі або в будинку роблять інтер’єр дуже вишуканим та елегантним, додаючи в нього нотки оригінальності і родзинку.

Як у ванній, так і в інших кімнатах можна використовувати панно з мозаїки, яке приклеюється на робочу поверхню одним суцільним полотном. Відмінно гармонує мозаїка з дзеркальним покриттям підлоги або шкіряними меблями.

Можна декорувати стіни мозаїкою, збираючи її у вигляді фрески. Тут вже прийнято декорувати всю стіну, так як фрески зазвичай представляють собою велику кількість картин, зібраних в одне ціле.

Декорування мозаїкою кухні

При бажанні додати мозаїку в окрасу кухонного приміщення, слід зупинитися на тому, щоб оформити таким чином кухонний фартух. Використовувати можна мозаїку будь-яких кольорів. Не варто обмежувати своєю увагою дзеркальну та монохромну мозаїки. Поряд зі звичайною мозаїкою можна створювати візерунки з увігнутих елементів мозаїки, які виглядають не менш стильно і оригінально.

Підлога з мозаїки

Підлогу можна повністю декорувати мозаїкою і в дуже маленькому, і в дуже великому приміщенні. Якщо ж ширина кімнати середня, то мозаїку слід поєднувати з плиткою. У приміщенні, яке досить сильно піддається експлуатації, не рекомендується робити підлогу з мозаїки, виготовленої з крихкого матеріалу. В даному випадку для більшої зручності підійде плитка з кераміки.

Прикраса меблів

Прикрашати мозаїкою меблі почали дуже давно, однак це популярно і до сьогодення. В оздобленні фасадів меблів мозаїку можна поєднувати зі склом, деревом або мармуром. Нерідко прикрашання меблів робиться з мозаїки, отриманої зі старого посуду, використовуючи такий варіант оформлення головне не прогадати з кольором. Мозаїка, яка прикрашена на меблях в квартирі, може стати окремим яскравим елементом декору або поєднуватися з кольором стін і підлоги в приміщенні.

Сучасне бачення щодо застосування мозаїки в інтер’єрі ванної кімнати

Висновок

При декоруванні приміщення мозаїкою важливо дотримуватися загальну стилістику оформлення, правильно вибрати колір і підібрати освітлення. Тільки так можна добитися того, що мозаїка буде доповнювати інтер’єр, а не жити окремим від нього життям.

(Visited 1,022 times, 1 visits today)