Застосування та використання промислових дизельних генераторів

         

На сьогодні одне з найбільш поширених застосувань дизельних генераторів це забезпечення резервного живлення об’єктів і систем в разі збою основного живлення. Сучасні дизельні генератори призначені для безперервного контролю електричного струму, вони автоматично запускаються при перебоях в подачі електроенергії і вимикаються при поновленні роботи комунальних служб.

Ринок дизельних генераторів зростає, і, згідно з дослідженням консалтингової фірми Grand View Research, очікується, що в найближчому майбутньому ринок продовжить рости. Успішний ріст галузей кінцевого споживання, таких як нафтогазова, телекомунікаційна, гірничодобувна і роздрібна торгівля, ймовірно, збільшить попит на дизельні генератори в найближчі роки.

Оренда дизельних генераторів особливо актуальна послуга останнім часом. Замовити такий агрегат пыд вашы потреби можна на сайті https://dieselstore.com.ua/uslugi-arendy-dizelnyh-generatorov/ Дизель-генератори здатні забезпечити працездатністю навіть найпотужнішу техніку.

Застосування та використання промислових дизельних генераторів

Видобуток корисних копалин

Дизель-генератори широко використовуються у видобутку корисних копалин по всьому світу. Вони забезпечують понад 70% всієї потужності, необхідної для гірських робіт такого важкого обладнання, як землерийні машини, бурильники, конвеєрні стрічки та крани. Будь то видобуток газу, вугілля, заліза або дорогоцінних металів, дизельні генератори завжди є варіантом номер один, тому що вони портативні і можуть легко використовуватися в необхідних зонах з екстремальними умовами роботи.

Низька волатильність дизельного палива також робить його більш безпечним варіантом, ніж бензин, на гірничодобувних родовищах. Відомо, що дизельні генератори забезпечують максимальну потужність, довговічність при видобутку корисних копалин, що робить їх ідеальним джерелом енергії або резервним варіантом для всіх важких робіт на гірських родовищах.

Охорона здоров’я

Це одна з найбільш чутливих галузей промисловості в багатьох відношеннях. Без дизель-генераторів, що забезпечують резервне живлення в разі збою або перебоїв в подачі електроенергії, багато пацієнтів в медичних установах загинули б. Серйозно хворі і травмовані пацієнти, такі як пацієнти у відділенні інтенсивної терапії (ВІТ), будуть піддаватися ризику, тому що апарати життєзабезпечення, такі як кисневі насоси, не зможуть працювати при найменшому відключенні електроенергії.

Дизельні генератори є найбільш надійним резервним джерелом енергії для лікарень, оскільки їх легше обслуговувати, ніж генератори природного газу, і вони забезпечують безперебійне електропостачання при виході з ладу енергосистеми (до тих пір, поки не закінчиться кількість доступного палива). Повного бака дизельного палива на всю лікарню може вистачити на 8 годин, в залежності від його розміру. При наявності достатньої кількості палива на місці дизельні генератори можуть забезпечувати резервне живлення більше 48 годин.

Комерційний сектор

Ніхто в комерційній галузі не хоче втрачати гроші, але збій в електропостачанні без плану резервного споживання може зробити це великою проблемою для бізнесу. Відключення електроенергії в комерційних приміщеннях означає величезні втрати доходів, проблеми з безпекою як для людей, так і для фінансів, відключення касових апаратів, проблеми для ІТ і будь-якого іншого автоматизованого обладнання, а також повне припинення роботи. Всі ці незручності і втрати не можливо порівняти з вартістю вкладення в резервний дизель-генератор.

Дизель-генератор дозволяє захистити ваші бізнес-інтереси, доходи, налагодити безперебійну роботу, уникнути втрати бізнесу через конкурентів, здійснити безпеку і захистити вашу прибуток.

Будівництво

Дизель-генератори незамінні в будівельній галузі. Будівельні проекти часто зупиняються через перебої в електропостачанні або відсутності електропостачання на деяких будівельних майданчиках. Постійні перебої в подачі електроенергії можуть привести до затримки завершення проекту, а також до дорогих витрат через відставання від графіка.

Генератори:

  • забезпечують необхідну потужність для освітлення на будівельному майданчику, яке ведеться цілодобово, без вихідних;
  • пускають у хід машини кондиціонування повітря, системи електрозв’язку і запускають будівельне обладнання, такі як крани;
  • забезпечують резервне живлення основної мережі в разі переривання електропостачання як через зовнішні сиил, так і через аварії / перешкоди, що можуть трапиттись на будівельному майданчику;
  • мобільні генератори можна переміщати з одного об’єкта на інший за лічені хвилини або години.

Виробництво

Незначний збій в обробній промисловості може означати не тільки низькі обсяги виробництва, а й низька якість продукції. Для отримання оптимальних доходів будь-яка виробнича лінія повинна постійно працювати відповідно до вимог. Коли на виробничих підприємствах відбуваються відключення електроенергії, вони впливають на всі процеси – від пошуку сировини до продажу продукції.

Звичайні графіки перериваються, цілі не досягаються, сировина псується, безпеку ставлять під загрозу, а в деяких випадках погіршується якість продукту, що може привести до втрати клієнтів.

Резервні дизельні генератори забезпечують аварійне електропостачання в разі таких відключень електроенергії і, отже, захищають обробну промисловість від величезних втрат продукції, фінансових втрат і від погіршення репутації.

(Visited 298 times, 1 visits today)