Золоті акценти в інтер’єрі сучасної квартири

         

Оскільки погода стає холоднішою, прийшов час подумати про всі веселі осінні свята, які ви можете влаштувати в себе вдома. Саме ви вирішуєте, в які свята влаштовувати вечірки та як їх слід прикрашати. Можливо, саме зараз вдалий час подумати про те, щоб додати красиві золоті акценти в ваш будинок і зробити стиль та декор вашого дому більш барвистим.

Однією з найбільших тенденцій, які ми бачили цієї осені – це включення блискучих золотих акцентів та аксесуарів в дизайн дому. Але, не дивлячись на те, що золоті акценти зараз є популярними, люди були одержимі чудесним металом протягом багатьох століть. Золото – це непідвладний часу метал, який може легко інтегруватися в будь-який інтер’єр дому або дизайн-схему апартаментів.

Золоті акценти в інтер’єрі сучасної квартири

Осінь – це час зібратися всім разом в затишному будинку, а золото прекрасно вписується в цю тему, головним чином завдяки своєму унікальному способу “обігріву” кімнати. Коли ви вносите колір золота в текстиль, то отримуєте яскравий жовтий, який може допомогти пов’язати різні акценти дизайну кімнати в єдине ціле.

Перераховуючи в голові всі вечірки які можуть статися в час осені, від Хеллоуїна до Дня Подяки, ми хотіли знайти способи за допомогою яких люди могли б додати красиві золоті акценти в свої будинки використовуючи їх для святкувать та знайти абсолютно елегантний осінній штрих в інтер’єрі.

Способи внесення золотих акцентів в декор на час осінніх свят

Золото, будь це металік або тканина є ідеальним доповненням до будь-якої осінньої вечірки. Щоб довести це, ми взяли деякі наші улюблені золоті предмети, щоб ви могли глянути як це виглядає нижче.

Затишний золотий диван, щоб згорнутися калачиком

Якщо ви плануєте влаштувати вечірку в себе вдома, є ймовірність, що вона в кінцевому підсумку переміститься в вітальню, де всі можуть влаштуватися затишно, поспілкуватися один з одним та повеселитись. Один з відмінних способів інтегрувати золотий акцент в цей сценарій – підійти прямо до центральної точки вашої вітальні – дивану. Ми знаємо, що багато хто думає: треба уникати яскравою меблів, але ми вважаємо, що ця тепла колірна гамма ідеально підходить для будь-якої естетики дизайну. А коли яскраві кольори поєднуються з м’якими подушками, результат виходить ефектним.

Ще одна особливість вітальні, яка може похвалитися красою, – це ваш кавовий столик. Журнальні столики гарні, але під час вечірок вони є практичним місцем для збору гостей. Таким чином, в той час як люди відчувають себе комфортно на вашому дивані, вони також можуть скористатися вашим журнальним столиком. Ми любимо журнальні столики з золотими акцентами на верхній частині, ногах або коли вони в жовтому повністю. Це створює елегантний акцент в кімнаті, до якого люди підсвідомо тяжіють.

Журнальний столик на красивих масивних ніжках в жовтому забарвленні

Дзеркала можуть зробити навіть найменші кімнати великими та яскравими. Ця унікальна особливість дуже стане в нагоді, якщо ви влаштуєте вечірку для кількох своїх найближчих друзів цієї осені. Ваше дзеркало стане продовженням декору стін, тому не забудьте зробити знімок на пам’ять зі своїми друзями. Ще один спосіб прикрасити кімнату – це підібрати килимок ідеального розміру. Килимки відмінно підходять для освітлення темних просторів кімнати, або в якості саморобної візуальної перегородки в квартирі студії. І хоча повністю золотий килим може бути занадто різким, особливо для невеликого простору, але заради експерименту на час вечірки дійсно варто перетворити кімнату в щось незвичайне.

Килимок з золотим акцентом, щоб прикрасити кімнату

І це тільки верхівка айсберга! Прочитайте деякі інші наші статті на цьому сайті і знайдіть для себе щось нове для здійснення ваших найсміливіших ідей в дизайні. Знайдіть всі місця в будинку, де ви зможете інтегрувати красиві золоті акценти чи аксесуари та відмінно проведіть свою найкращу (і наймоднішу!) вечірку сезону.

(Visited 840 times, 1 visits today)