11 оригінальних подарків на Новий рік

         

Новий рік – чарівний час, коли навіть дорослі люди подумки повертаються у щасливе та безтурботне дитинство в очікуванні чудес та подарунків.
Пропонуємо 11 незвичайних новорічних подарунків, які здивують та порадують рідних та близьких. Якщо ж Вам потрібна реставрація унікальних речей рекомендуємо звернутись до restoration.com.ua

Подушки

Бажаєте подарувати великий пельмень чи гігантську креветку? А може величезний пончик чи значний рол? Без проблем! Виберіть подушку відповідної форми. Такий презент виглядає практично, оригінально та дуже мило. Ніхто не скаже, що це вже є. Та й навряд чи цей подарунок припадає пилом у кутку.

Постер зі списком справ

Для зайнятих людей, які намагаються виконати багато справ за один день або прочитати/дивитись/вивчити величезний обсяг інформації, чудово підійде оригінальний плакат зі списком того, що треба зробити. Він не загубиться на відміну від листочків із позначками. Після того як завдання буде виконане, можна стерти квадратик із фольги і подивитися, який персонаж чи образ там ховається.

Книга – сейф

Незвичайний подарунок, який сподобається любителям книг. У такому сейфі можна зберігати важливі документи або заощадження на нові книги. Можна вибрати модель із класичним або кодовим замком.

Настільний біокамін

Оригінальний предмет декору для створення затишної домашньої обстановки. Подарунок особливо актуальний, якщо близька людина давно мріяла про камін, але не мала можливості його встановити. Такий пристрій, на відміну від класичного, не є пожежонебезпечним.
Біокамін має наступні переваги: ​​відсутність летючих іскор, сажі, кіптяви, запаху гару, наявність легкого приємного аромату.

Настільний біокамін

Настільний біокамін

Подарунки з використанням особистих фотографій

Можна подарувати класичний плед, календар, кухоль, магніт, світильник, навіть цукерки чи шоколадку – але не прості, а з використанням фотографій, які багато що значать для дарувальника та обдаровуваного. Такі подарунки створять ностальгійний настрій, воскресять у пам’яті приємні спогади, радуючи свого власника. Але для їх виготовлення потрібно звернутися до спеціальної майстерні. І бажано зробити це наперед.

Гідропонна установка для дому

Ідеальний подарунок для любителів кімнатного садівництва. Така установка дозволить виростити зелень, овочі та ягоди без особливих зусиль. Її можна замовити через інтернет або придбати у спеціалізованому магазині. Є безліч моделей, різних за конструкцією та ціною. При виборі необхідно оцінити співвідношення якості виробу та його вартості.

Настільний флораріум

Модний та незвичайний подарунок. В оригінальній закритій скляній ємності у вигляді незвичайних кристалів, невеликих круглих сфер, класичних маленьких акваріумів або пляшок висаджують рослинні композиції з різних кактусів, сукулентів та моху. Такий подарунок можна розмістити на робочому столі чи книжковій полиці. Рослини для флораріуму не вимагають спеціального догляду.

Домашній шоколадний фонтан

Оригінально, смачно, стильно. Власник такого подарунка може постійно запрошувати гостей просто на чай, щоб помилуватися цим твором мистецтва. Для наповнення фонтану підійде бельгійський шоколад, оскільки він має необхідну консистенцію, смак та аромат, а також добре плавиться.

Чай, кава та алкоголь

Нестаріюча класика. Вибираючи вид напою, варто орієнтуватися на уподобання одержувача подарунка. Якщо людина любить експерименти та екзотику, то можна замовити трав’яний чай із Китаю або Тибету, роздобути рідке вино. Але слід враховувати, що разом із чаєм, кавою та алкоголем найкраще дарувати солодощі (цукерки, шоколад) або аксесуари для вибраних напоїв.

Подарункові сертифікати в улюблений магазин

Варіант для тих, у кого все є, тому не знаю, що хочу. Більшість магазинів пропонують сертифікати на будь-які суми. Але зверніть увагу, що термін такого подарунка зазвичай обмежений. Тому перед покупкою краще уточнити період дії сертифікату.

Дзеркальний фотоапарат

Оптимальний варіант для друга, який захоплюється фотографією чи веде свій блог. Даний пристрій дозволить за наявності мінімальних навичок отримати якісні та чіткі знімки, що майже не поступаються професійним.

(Visited 194 times, 1 visits today)