Безрамне скління балкона

         
Безрамне скління балкону

Безрамне скління балкону

В наш час, здається, можна знайти все що завгодно для ремонту і зробити будь-який, самий химерний, його вигляд. Тому дуже багато хто прагне до оригінальності в оформленні свого житла. І одним із способів, який приверне до вас увагу і зробить вигляд вашої квартири неповторною не тільки всередині, а й зовні, може стати оригінальне оформлення балкона. Радимо вам звернути увагу на безрамне скління балкона.
Цей вид скління виглядає дуже естетично і по-європейськи. Треба сказати, що систему безрамного скління балкона називають ще фінською. Саме в цій країні вона і була винайдена, а потім завоювала популярність в інших європейських країнах. Хоча, треба сказати, деякі експерти вважають батьківщиною цього винаходу Росію.

Безрамне скління балкона дозволяє використовувати цей простір як додаткове місце для проведення дозвілля. Там можна зручно розташуватися в кріслі з чашкою чаю і милуватися панорамою міста, що навряд чи вийде зробити на сучасній лоджії з високою глухою огорожею. При цьому, буде відчуватись повна ілюзії того, що ви сидите на свіжому повітрі, а також ви будете захищені надійними міцним склом від неприємних погодних явищ.

Для системи безрамного скління балкона можуть використовуватися різні види ска – від звичайних прозорих до матових і кольорових. Деякі стулки, як правило, відкриваються, причому механізм відкриття може бути будь-яким – навстіж, розсувні, або маятниковим. Як правило, при монтажі безрамного скління балкона до підлоги і стелі кріпиться металевий профіль, на якому і закріплюються скляні стулки. Скло може бути різної товщини, але краї повинні бути обов’язково оброблені, щоб уникнути можливості порізатися. Вони закріплюються за допомогою роликової системи. На стиках встановлюється декоративна ізоляція.

Для того щоб відкрити стулки найчастіше потрібно відкрити верхній замок крайніх дверцят і стулки відкриються за принципом книжки. Так як замок робиться нагорі, це гарантує, що маленька дитина не зможе відкрити стулки за відсутності батьків.

Схема безрамного скління балкону

Схема безрамного скління балкону

Треба відзначити, що між стиками скла закладається герметик, що ізолює балкон від зовнішніх погодніх умов. Якщо цей герметик зняти, можна використовувати щілини що утворились для провітрювання.
Скло для безрамної системи скління балкона проходить спеціальну обробку, гартується, що дозволяє гарантувати їх міцність.

Переваги і недоліки безрамного скління

Серед переваг безрамного скління балкона, звичайно, варто в першу чергу відзначити дуже естетичний зовнішній вигляд. Такий балкон може бути не тільки стандартним прямокутним, але й напівкруглим. При цьому треба розуміти, що основна перевага – прозорість балкона такої конструкції – може легко перетворитися на недолік. Адже вас і речі, які будуть зберігатися у вас на балконі, будуть прекрасно бачити всі перехожі з вулиці. Над цим варто подумати ще на етапі установки і передбачити систему штор.

Крім того, утеплити балкон з безрамним склінням не вийде. Температура на ньому завжди буде практично як на вулиці, максимум на пару градусів тепліше. Але при цьому, якщо у вас досить темна квартира, безрамне скління не затримає жоден промінчик сонця і в квартирі за рахунок цього буде світліше, ніж при стандартній системі скління.

Також в числі недоліків такої системи скління для українського клімату варто відзначити, що на склі легко залишаються сліди від опадів і вам, ймовірно, досить часто доведеться мити рами балкона. Проте тут варто обумовити, що в безрамній системі це зробити набагато простіше, так як стулки найчастіше відкриваються за принципом книги.

Як бачите, безумовно естетична і європейська система безрамного скління балконів має ряд своїх переваг і недоліків і варто обміркувати і те, й інше, перш ніж зважитися на встановлення, щоб уникнути надалі неприємних сюрпризів.

(Visited 986 times, 1 visits today)