Будівельна сітка для огорожі

         

Будівельні сітки зазвичай використовуються для огорожі садів, парків, приватної власності, промислових зон і будівельних майданчиків, а також для захисту конструкцій, робітників і людей, що знаходяться поблизу від стройки.

Які характеристики є у різних типів сіток і що варто вибрати для різних випадків?

Серед будівельних сіток виділяють ті, які застосовують для огорож і служать захисною конструкцією при будівництві. З пластикових сіток для огорож можна зробити тимчасовий паркан, а, вибравши металеві будівельні сітки, вийде більш міцний паркан для заміського будинку. Будівельні захисні сітки ідеально підходять для захисту будівель, що будуються і людей, які працюють на висоті.

Будівельна сітка для огорожі

Сітка для огорожі – дешевий, простий в установці і нейтральний за кольором матеріал, який часто вибирають для зведення парканів на ділянках, в садах або городах. Його можна використовувати як тимчасовий захист об’єкта від проникнення сторонніх осіб при зведенні будівлі або для створення повноцінної огорожі разом із закладеним фундаментом. На вибір пропонується кілька видів будівельних сіток для огорож: пластикові, з покриттям та оцинковані. Завдяки способу з’єднання ланок, в сітках є тканинні і зварні сітки.

Пластикові сітки для огорож – через свою недостатню міцність вони більш популярні в садівництві, ніж в якості огорожі приватної власності. Пластикові будівельні сітки добре захищають схили або молоді дерева від гризунів, а також підходять в якості захисного шару від кротів. Їх перевага – невисока ціна.

Загороджувальні сітки з покриттям – виготовляються зі сталевого дроту, покритого полівінілхлоридом (ПВХ). Завдяки додатковому шару сітка набуває високої стійкості до механічних пошкоджень та корозії під впливом несприятливих погодних умов.

Сітка оцинкована – сталевий дріт проходить процес гальванізації. Сітки з металоконструкцій цього типу мають антикорозійні властивості і високу стійкість до впливу зовнішніх факторів.

Плетені сітки. Ланки тканинних сіток пов’язані одна з одною неміцно, тому сітка не дуже жорстка, і її збірка доволі складна. Перевага – більш низька ціна, ніж у зварних сіток.

Сітки зварні – зварний дріт цього типу огороджувальної сітки робить сітку більш жорсткою, тим самим посилюючи захисні властивості. З цієї причини вони більш популярні, ніж плетені сітки.

Яку сітку вибрати для заміського будинку?

Будівельна сітка для огорожі власності повинна бути міцною, стійкою до зміни погодних умов і не перешкоджати установці паркану. З цієї причини краще відмовитися від плетеної сітки на користь зварної, яка гарантує міцність забору. Також можна вибрати сітку з покриттям або оцинковуванням, які, на відміну від пластикової сітки, є вкладенням на роки.

Обидва типи огороджувальних сіток мають захисний шар, який надає їм стійкість до корозії і руйнівного впливу дощу або снігу. Сітка з покриттям доступна в різних кольорах (зелений, сірий, чорний, коричневий), це дозволяє легко підібрати сітку, відповідну кольором забору. А ось оцинкована сітка через шар цинку має тільки матово-сірий колір.

Багатофункціональні захисні будівельні сітки

Захисні сітки в будівництві виконують безліч функцій. Будівельна захисна сітка, в першу чергу, призначена для захисту людей від елементів будівлі, які можуть впасти з висоти при будівництві або ремонті. Вони запобігають падінню інструментів з будівельних майданчиків, захищаючи життя людей. Сітки захищають не тільки стіни і фасади, а й покрівлю з черепицею. Вони добре працюють як захист балконів від осипання штукатурки. Будівельні захисні сітки, що встановлюються уздовж або між рівнями будівельних майданчиків, також виконують захисну функцію, роблячи роботу будівельників безпечнішою.

Будівельні захисні сітки зазвичай виготовляються з пластика – поліпропілену, який має високу стійкість до мінливих погодних умов. Великою перевагою цього матеріалу є його міцність і стійкість до пошкоджень і деформацій, що грає важливу роль в забезпеченні безпеки на будівельному майданчику.

(Visited 339 times, 1 visits today)