Чим корисний силікон для дому та як зробити красивий шов?

         

Майже в кожному будинку знайдеться місце, яке було герметизоване, з’єднане або залите силіконом. Колись цей продукт був відомий тільки професіоналам і майстрам, а сьогодні він призначений для нас, звичайних користувачів і навіть непрофесіоналів. Кожен раз, коли я перебуваю в будівельному магазині, я бачу людей, що стоять перед полицями з силіконом і акрилом – вони читають етикетки, вибирають силікон, дивляться, для чого він призначений і в якому приміщенні його можна використовувати.

Якщо чесно, ви також можете розгубитися в цьому питанні. Описи продуктів складні і часто незрозумілі для любителя-новачка. Перші шви жахливі, тому всі задаються питанням, як зробити красивий шов, чи добре це спрацює і як захисти поверхню, яку ви хочете добре закрити. Важливо знати хитрість, яка полегшує нанесення силікону і робить гладке з’єднання. Ми розкажемо Вам ці секрети.

При монтажі санвузла герметик застосовується в якості гідроізолюючої підкладки, що запобігає проникнення води під основу

Що таке силікон. Види герметиків

Силікон – це клей і герметик, герметик для вологих місць, схильних до впливу води. Ми ділимо силікони на нейтральні і кислотні (оцтові), і вони розрізняються за способом затвердіння силіконової маси, її властивостях і призначенні.

універсальний силікон

Універсальний силіконовий герметик, який можна використовувати як усередині, так і зовні будинків, для герметизації навколо вікон, дверей, стін і різних установок. Він довговічний і стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Володіє слабким запахом, стійкий до впливу води, грибків і плісняви, а також миючих засобів. Він також постійно еластичний, завдяки чому створює міцний і довговічний шов.

Підкладками, які можуть бути силіконізовані, є: дерево і деревні матеріали (наприклад, меблеві щити), кераміка, теракота, керамограніт, емаль, скло. Він поставляється в двох кольорах: білий і прозорий.

Нейтральний білий силікон

Нейтральний білий силікон – це однокомпонентний, постійно еластичний силіконовий герметик з системою нейтрального затвердіння, призначений для харчових підсобних приміщень (кухні, ресторани, холодильники, комори і т. д.). Розроблений для контакту з харчовими продуктами, він був ретельно протестований на безпеку для здоров’я і сертифікований ISEGA (будь ласка, зверніть увагу при виборі силікону для кухні). Він стійкий до цвілі і грибків, ультрафіолетових променів, має слабкий запах, не дає усадки і створює щільний і міцний шов.

Герметизація швів раковини – першочергове завдання при установці сантехнічних приладів

Призначений такий силікон для затирання гладких і пористих основ, таких як: скло, лаковане дерево, кераміка, сталь, метал, бетон, штукатурка і аналогічні мінеральні підстави, дуже добре адгезивні властивості до багатьох пластиків (викликає низька напруга). Він поставляється в двох кольорах: білий і прозорий.

Цей силікон герметизує місця навколо стільниць, раковин, меблів, плінтусів і стін.

Нейтральний силікон для ванни – це також однокомпонентний силікон, який постійно герметизується на основі полісиліканів з системою ацетатного затвердіння, призначений для герметизації в ванних і санітарних приміщеннях. Він дуже стійкий до цвілі і грибків, захищає від протікання води, осідання бруду та росту бактерій, а розчин гнучкий, щільний і блискучий. Він має міцний колір і блиск. Призначений для внутрішніх і зовнішніх застосувань.

Ідеально підходить для гладких поверхонь: скла, кераміки, фарфору, лакованого дерева, глазурованих, глазурованих і емальованих поверхонь. Стійкий до погодніх умов (УЧ-випромінювання, вологість, коливання температури). Він поставляється в двох кольорах: білий і прозорий. Він використовується для ущільнення з’єднання навколо стільниці, раковини, меблі, стіни і молдингів.

Як наносити герметик на різні поверхні

Герметизуючі склади для ванни в більшості випадків випадків наносять на суху поверхню, виняток становлять лише силіконові аналоги, що вимагають попереднього зволоження оброблюваної зони

Хоча це може здатися складним, це не так. Для цього добре потрібно підготувати універсальний силіконовий шпатель і сам герметик. Кожен може впоратися з цими двома предметами.

  • Спочатку добре очистіть поверхню. Якщо є старий силікон, видаліть його механічно.
  • Знежирте поверхню, промивши її, наприклад, водою і засобом для миття посуду, і ретельно висушіть. Не забудьте відрізати клейкий наконечник під кутом 45. Дуже важливо, щоб силікон добре виходив з аплікатора і заповнював зазор, який герметизує. Одягніть трубку на силіконовий пістолет.
  • Акуратно заповніть зазор силіконом, видаліть шпателем зайву масу і вирівняйте пальцем. У вас є до 15 хвилин до початку висихання силікону.

Це насправді не складно, і кожен повинен належним чином захистити свій будинок від води і вологи.

(Visited 939 times, 1 visits today)