Декоративний камінь в обробці балкона і лоджії

         

Рано чи пізно почати робити ремонт в лоджії просто необхідно. Ремонт, утеплення, обробка балкона потрібні не тільки для краси і комфорту, а й для того, щоб зберегти його від різних шкідливих впливів навколишнього середовища. Крім того, це додаткова площа, якої завжди не вистачає. Якщо балкон примикає до кухні, можна поставити там невеликий столик і пити вечорами чай, милуючись крізь засклені вікна вечірнім містом.

У наш час вже ніхто не фарбує лоджії і балкони. Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує величезну кількість оздоблювальних матеріалів, яких можна використовувати в інтер’єрі даних приміщень.

Декоративний камінь на балконі

Декоративний камінь на балконі

Останнім часом все частіше в обробці внутрішніх приміщень дизайнери радять користуватися декоративним каменем. Також ним можна дуже красиво і стильно оформляти передпокої, коридори, лоджії і балкони. Незвично  виглядають прорізи, викладені каменем. Можна також викладати кути, або фартух на кухні. Дуже привабливо виглядають каміни, оброблені штучним або декоративним каменем.

Натуральний або штучний – який краще

Натуральний або штучний? Який краще вибрати, роблячи оформлення балкона чи лоджій? Відповісти на це питання можете тільки ви самі.

Натуральний облицювальний камінь – це один з найдавніших будівельних матеріалів, який не втратив своєї популярності та актуальності навіть у наші дні. Оздоблення їм завжди виглядає модно і сучасно. Але на сьогоднішній день виробники будматеріалів пропонують нам штучний декоративний матеріал. Він нічим не гірше натурального, а іноді навіть кращий. Основна його перевага полягає в тому, що він набагато легший. А в обробці балконів, як правило, краще використовувати не дуже важкий оздоблювальний матеріал, адже ця конструкція не має фундаменту.

Зі штучним декоративним каменем набагато зручніше викладати будинок або квартиру всередині, так як він виробляється на заводі, і має дуже багато різних форм, а це означає, що їм легше викладати кути і оформляти прорізи. Крім цього, він більш гладкий, ніж його натуральний аналог, а це в рази полегшує його чистку.

Оздоблення штучним матеріалом полегшить вам роботу, бо це приміщення маленьке, а кутів не менше, аніж у всіх інших кімнатах.

Декоративний матеріал в обробці стін лоджій і балконів

Викласти штучним каменем можна всі стіни вашої лоджії. Він володіє надвисокою міцністю, має довгий термін служби і облагороджує інтер’єр, так як виглядає респектабельно і модно. Більш того, за ним дуже легко доглядати, так як досить вологою ганчіркою витерти пил, і він знову блистить та виглядає як новий. Але якщо ви хочете надати своїй лоджії більш цікавий вигляд, камінь краще поєднувати з іншими будматеріалами, зробивши його основним декором приміщення.

Стіна оброблена декоративним каменем

Стіна оброблена декоративним каменем

Декоративний камінь поєднується практично з усіма іншими оздоблювальними матеріалами, надаючи вашій лоджії затишний і незвичний вид. Поєднання двох матеріалів в одному приміщенні – це дуже креативно. Вдобавок це додасть інтер’єру максимум привабливості. Наприклад, декоративним каменем можна викласти дверні та віконні прорізи, використовуючи його також у обробці кутів балконів або лоджій, а середину пофарбувати фарбою, не забуваючи при цьому правильно поєднувати кольори.

Також можна облицювати декоративним каменем стіни під вікнами, а на протилежній стіні викласти з каменю який-небудь цікавий орнамент, або просто ромб чи квадрат. Все залежить від вашої уяви щодо даної кімнати. Декоративний камінь дає можливість поекспериментувати при обробці балконів і лоджій, так як продається він в різних формах і розмірів та має безліч кольорів і відтінків.

Звичайно ж, перш ніж приступити до переобладнання, треба точно знати, яким буде інтер’єр. Будь-який ремонт вимагає не тільки матеріальних витрат, але і правильного підходу до його виконання. Спочатку потрібно вибрати правильний і потрібний вам інтер’єр, а потім приступати до роботи.

Викласти штучний камінь можна і самостійно. Головне – дотримуватися всіх правил при облицюванні плитки. Про те, як правильно працювати з ним, можна прочитати в будь-якому журналі про ремонт або знайти докладну інформацію з даного питання в інтернеті.

(Visited 1,417 times, 1 visits today)