Дизайн інтер’єру заміського будинку

         

Коли мова заходить про дизайн інтер’єру заміського будинку, то відразу варто зазначити, що тут є, де розвернутися уяві і фантазії, як власника особняка, так і спеціально запрошеного художника-дизайнера. Завдяки появі на ринку оздоблювальних матеріалів нового покоління завдання втілення в життя найсміливіших рішень полегшується, з іншого боку широкий спектр пропозицій дещо ускладнює вибір.
Але мистецтво дизайну інтер’єру приватного будинку якраз і полягає в тому, щоб грамотно поєднувати високоякісні оздоблювальні матеріали з максимальною функціональністю. А тому, перш, ніж приступати до внутрішнього оздоблення приміщень та подальшого облаштування обстановки слід визначитися зі стилем оформлення окремих приміщень і дизайну внутрішнього простору будинку в цілому.

Варіанти дизайну інтер’єру приватного будинку

Проте, при всьому багатстві вибору, коли планують дизайну інтер’єру заміського будинку, найчастіше вибирають класичний стиль, який по праву вважається ідеалом оформлення власного житла. Цей стиль найближче людям, які підтримують традиційні погляди на речі, які віддають перевагу обробку приміщень з використанням дорогих і якісних матеріалів, укладених в чіткі форми, що відрізняються стриманим декором.

Дизайн інтер'єру приватного будинку

Дизайн інтер’єру приватного будинку

Класичний стиль грунтується на натуральних матеріалах – дереві, камені, шовку. Сучасний дизайн інтер’єру приватного будинку, виконаний в класичному стилі, являє собою вираз спокою і респектабельності, грунтовності і стриманого гідності. Втім, ніщо не заважає витримати в такому ж стилі і дизайн інтер’єру квартири в багатоповерховому будинку, хоча в особняку розмах, звичайно, більше.

Японський стиль в інтер’єрі

Любителі екзотики можуть звернутися до японського стилю. Однак тут є свої тонкощі. Тому дизайн інтер’єру заміського будинку в східних традиціях слід довіряти фахівцеві, оскільки в цьому стилі пріоритет належить духу, а не формі. Вибирати подібне рішення можуть тільки ті, кому близько подібне світовідчуття. Сліпа ж гонитва за модою виллється в дискомфорт – духовний і фізичний. Але якщо створена східним дизайном особлива атмосфера допоможе по-справжньому перейнятися специфічною японської філософією ставлення до життя, то отриманий досвід може зробити життя цікавішим.

Японський стиль в інтер'єрі заміського будинку

Японський стиль в інтер’єрі заміського будинку

Скандинавський стиль інтер’єру будинку

Нам ближчий скандинавський стиль дизайну інтер’єру дерев’яного будинку, для якого повітряні елементи конструкцій з деревини дуба або бука. Додатково використовується хромований сплав, скло, декоративні тканини. У дизайні інтер’єру заміського будинку в скандинавському стилі віддається перевагу світлим відтінкам.
Досить часто, причому не завжди усвідомлено в дизайні інтер’єру приватного будинку використовується еклектика, що представляє собою змішання стилів. Даний прийом має певні переваги, одним з яких є відсутність необхідності суворо витримувати певний стиль. У такому випадку може знадобитися тільки елітні меблі для вітальні, а в інших приміщеннях обстановка може бути менш претензійною.

Скандинавський стиль інтер'єру в заміському будинку

Скандинавський стиль інтер’єру в заміському будинку

На якому б варіанті дизайну інтер’єру заміського будинку ви не зупинилися, здійснювати його проектування і втілення в життя повинні фахівці. Тільки в такому випадку ви отримаєте саме те, що заплановано з самого початку. Художники-дизайнери розроблять проект на професійному рівні з урахуванням усіх ваших сподівань і побажань.

Особливості дизайну інтер’єру дерев’яного будинку

Якщо справа стосується рубленого будинку з круглого колоди, то над дизайном інтер’єру дерев’яного будинку необхідно задуматися ще на стадії його проектування. Це пов’язано з особливими характеристиками споруди дерев’яних будинків з колод. Втім, це також справедливо і для будинків, складених з бруса. Справа в тому, що рубку будинку з колод і бруса здійснюють відразу без передбачуваних в подальшому переробок. Додаткові перегородки всередині закінченого дерев’яного будинку будуть виглядати казуїстично, якщо таке взагалі можливо. А тому дизайнерські рішення доводиться враховувати при створенні архітектурного проекту, поки ще не почалося спорудження зрубу.

Дизайну інтер'єру дерев'яного будинку

Дизайну інтер’єру дерев’яного будинку

Оздоблення стін в дерев’яному будинку

Таким чином, дизайн інтер’єру дерев’яного будинку неминуче виявляється прив’язаним до обробки стін, складеним з колоди або бруса. Вони мають певну фактурою, природно впливає на всю обстановку в приміщеннях. Тому меблювання необхідно підбирати уважно, щоб вона гармоніювала з обробкою стін і стелі, покриттям підлоги. Інтер’єр дерев’яного будинку перегукується з його зовнішнім виглядом, екстер’єром. А дизайн інтер’єру кімнати будь-якого призначення гармонує з таким інших приміщень.
Для тих, хто отримує задоволення від приємних природних ароматів і кому хочеться, щоб він постійно був присутній в його будинку, можна зробити складовим елементом дизайну інтер’єру дерев’яного будинку обробку стін вагонкою. У числі інших плюсів вагонки її порівняльна доступність. Щоб уникнути неприємностей у вигляді розвитку гнильних процесів і псування обробки і дерев’яних стін комахами, необхідно підтримувати в будинку постійний температурний режим. Однак якщо внутрішня обробка дерев’яного будинку вагонкою була зроблена правильно, а догляд був відповідним, то з даними оздоблювальним матеріалом ніяких проблем, виникати, в принципі, не повинно. Вагонка дозволяє вирівняти стіни, замаскувати недоліки і дрібні дефекти дерев’яних стін. Завдяки внутрішній обробці будинку вагонкою, в дерев’яному будинку підтримується здоровий мікроклімат за рахунок регулювання вологості повітря.
На сьогоднішній день все більшої популярності набувають споруди з бруса. Такий дерев’яний будинок в порівнянні з колод варіантом має ряд переваг, найважливішим з яких, мабуть, є те, що внутрішні стіни мають відносно рівний вид. Завдяки цьому значно полегшується дизайн інтер’єру дерев’яного будинку в частині обробки стін. Однак одноманітність деревного фону може набриднути або вам захочеться зробити обробку в більш світлих тонах. У дерев’яному будинку стіни можна оформити по-різному. Рівні стіни з профільованого бруса можна особливо не обробляти, а можна втілити в життя оригінальні дизайнерські задумки. Правильне виконання внутрішньої обробки дерев’яних стін, дозволить довгий час обходитися без ремонту.

(Visited 1,059 times, 1 visits today)