Елегантна кухня в двох кольорах

         

Представляємо вашій увазі кілька ідей для кухні в двох кольорах, щоб підкреслити переваги цієї сучасної концепції. Меблі у цій частині квартири потрібно вміло поєднувати в загальну концепцію, положення меблів, світла повинно перекликатись з іншими приміщеннями в домі.

Розробити двоколірну кухню зовсім не складно, і одночасно з цим, вона буде виглядати просто і невибагливо. Цей вид ідеї для кухні легко може відповідати загальній концепції стилю будинку. Гладкі поверхні і мінімалізм кухні змушує зосередитись на виборі кольору для простору.

Білий колір

Якщо вибрати білий одним з двох відтінків, завдання значно полегшується. В доповнення з цим, ви повинні знати, що білий колір є гарантією більшого світла і простору в приміщенні. Продовжуючи думку, якщо ви не маєте в своєму розпорядженні велику площу на кухні, майже обов’язково, потрібно використовувати білий як основний тон, також з ним можна досхочу поекспериментувати. Синій, бірюзовий, жовтий, чорний або червоний – просто це варіанти які чудово підходять для іншого кольору.

У відповідності з останніми тенденціями моди в інтер’єрі, кухня виконана в двох кольорах буде сучасною і гармонійною, якщо ви вибрали глянцеві кухонні стільниці з легким дзеркальним ефектом. Глянець надає додаткового світла і елегантності приміщенню.

Білий колір як основний в двоколірній кухні

Білий колір як основний в двоколірній кухні

Сірий колір

Є одна особливо красива комбінація в поєднанні сірого кольору і натурального дерева. Ця концепція могла б посилитись, якщо ви робите ставку на паркетну підлогу, підлога буде виконана в тому ж природному відтінку. При білому кольорі стін, інтер’єр буде виглядати просто і невибагливо.

Сірий в поєднанні з натуральним кольором дерева на кухні

Сірий в поєднанні з натуральним кольором дерева на кухні

Темно-синій

Темно-синій і чорний-це сміливе поєднання для кухні, яке підходить для відкритих великих кухонь з мінімумом меблів. Якщо у вас в розпорядженні велике приміщення, то можна дозволити собі більш темні тони, або поєднання яскравих відтінків. Просто додайте більш яскраве штучне освітлення у випадку, якщо вам потрібна більш свіжа обстановка.

Темно-синій колір використаний на кухні

Темно-синій колір використаний на кухні

Темно-червоний

Темно-червоний та світле дерево, також представляє інтерес і є збалансованим поєднанням для домогосподарок які мають слабкість до сучасних тенденцій з дизайну кухонь. Тут доречно зробити підлогу зі світлих порід дерева, а основні меблі – кухонні шафи, кухонний острів , вибрати яскраво червоного кольору. Червоний колір на кухні буде надавати ніжність і свіжість у просторі.

Темно-червоний і колір світлих порід дерева

Темно-червоний і колір світлих порід дерева

Висновок!

Найбільш важливо при виборі двоколірної кухні виконати все в рамках вибраної концепції. Насолоджуйтеся концепціями кухонь з нашої галереї, та підбирайте ідеї для свого дому!

(Visited 1,257 times, 1 visits today)