Електрична тепла підлога, як її правильно вибрати для квартири?

         

Останнім часом теплі підлоги стали користуватися особливою популярністю серед споживачів. А все тому, що дозволяють з легкістю ходити босоніж по поверхні, навіть в найхолодніший період часу. Однак слід розуміти, що такі системи мають потребу в правильному підборі, адже тільки в цьому випадку вони зможуть чудово справлятися з усіма покладеними функціями.

Перш за все, хотілося б сказати, що теплі підлоги підрозділяються між собою на два варіанти, в залежності від основного теплоносія. В цьому випадку розрізняють водні та електричні системи.

Кожен з нас прагне привнести в свій будинок як можна більше комфорту. В першу чергу необхідно зробити так, щоб в ньому завжди було тепло. А це багато в чому залежить від підлоги.

На сьогоднішній день відмінним рішенням стане тепла підлога, докладніше про яку можна дізнатись на сайті компанії Теплолюкс-Одесса . На сьогоднішній день він пропонується для самих різних покриттів – ламінат, лінолеум, паркет, ковролін. Однак найчастіше вибирають тепла підлога під плитку.

Як виглядає тепла підлога

Якщо говорити про водяну теплу підлогу, то вона відрізняється мінімальною вартістю експлуатації. Та й до того ж її робота ніяк не пов’язана з електрикою, що в свою чергу дозволяє істотно заощадити на оплаті рахунків. Підключення такої системи здійснюється за допомогою центрального опалення. Відповідно це говорить про те, що підлоги у вашому будинку будуть теплими лише під час опалювального сезону. Та й до того ж важливо розуміти, що згідно із законом установка водяної теплої підлоги в багатоповерховому будинку, категорично заборонена.

Електричні теплі підлоги мають дещо інші особливості і переваги. Та й до того ж вони представлені в самих різних варіантах, завдяки чому є можливість підбору ідеального рішення.

Кабельна підлога  представлена у вигляді декількох нагрівальних кабелів, що складаються з окремих секцій. При цьому кожна окрема секція представлена ​​у вигляді екранованого кабелю, оснащеного двошаровою ізоляцією. Насправді це досить економічний варіант, який ідеально підходить для установки в різних кімнатах. Тут досить правильно підібрати потужність, залежно від цільового призначення приміщення. Крім цього важливо розуміти, що використання нагрівального кабелю вимагає обов’язкового виконання стяжки, через що істотно зменшується висота стелі.

Встановлення теплої підлоги

Нагрівальний мат. Це особливий електропідігрів підлоги являє собою використання системи кабелів, закріплених на скловолоконній сітці. Такі пристосування відрізняються простотою монтажу. Для цього достатньо розмотати рулон, підключити кабель до підрозетників, який оснащується регулятором температури. Це найкращий варіант для установки під плитку.

Інфрачервона підлога представлена ​​у вигляді плівки, яка живиться безпосередньо від електрики. Установка інфрачервоної підлоги може з легкістю здійснюватися під ковролін або ж ламінат. Ніякої попередньої бетонної стяжки в цьому випадку виконувати не доводиться. Серед основних переваг використання інфрачервоних теплих підлог вважається оперативність і легкість монтажу, повна відсутність бруду і пилу, а також можливість використання в абсолютно будь-якому приміщенні.

Якщо виникає якась поломка, то визначити її можна буде швидко. За рахунок відносно низької температури нагрівального елементу такі теплі підлоги безпечні в експлуатації.

Але при виборі необхідно розуміти, що немає абсолютно ідеальних систем. І електричні теплі підлоги мають свої недоліки та особливості. В першу чергу слід відзначити, що вартість їх не найнижча. Якщо для великих площ ви будете використовувати нагрівальний кабель, то істотно підвищаться витрати на електроенергію, так як його потужність буде від п’ятнадцяти до двадцяти кіловат.

Також враховувати треба і той факт, що електричні теплі підлоги мають певну небезпеку ураження струмом. Тому краще не використовувати їх в приміщеннях, в яких спостерігається підвищена вологість.

(Visited 597 times, 1 visits today)