Ідеї розташування рослин в домі

         

Рослини приносять зелень, додатковий комфорт і позитивну енергію у дім. Багато кімнатних рослин допомагають очищати повітря, зводячи до мінімуму шкідливий вплив побутової техніки та синтетичних матеріалів. Кожен з нас має право вибрати свої улюблені квіти для інтер’єру будинку. Ми покажемо вам деякі цікаві ідеї для інтер’єру стосовно розміщення рослин в домі.

Горщики на дерев’яних полицях на стіні

Цей метод посадки в приміщеннях є одним з найпопулярніших, коли справа доходить до обмеженого простору. Прямі рейки на стіні прості в установці і їх ширина повинна бути пристосована до розміру горщиків, які поставлять на них. Щоб змонтувати полиці, потрібно тільки просвердлити діру, дюбель і L-подібний профіль металу, який кріпиться до стіни. Полки самі по собі можуть бути з будь-якого матеріалу, але переважно, через надійність і природність використовується дерево. Ви не помилитеся, якщо поставите рослини на пластикові або металеві полиці, але перш за все, переконайтесь, що буде краще для кімнати відносно стилю і кольорів в приміщенні.

Розташування рослин на полицях в домі

Розташування рослин на полицях в домі

Гарно виглядають горщики розміщені в куті кімнати. Як правило, це найбільш непридатне для використання простору місце, тож скористаємось цим щоб прикрасити приміщення.

Горщики на столі в кімнаті

Малий металевий стіл буде підходящим вибором для розміщення декількох невеликих, компактних рослин в горщиках разом. Такий вибір допоможе вам, коли ви будете прибирати свій будинок, а також це хороше рішення для приміщень з невеликою площею. Для різноманітності, ви можете розмістити одну низьку і одну або більше високих рослин.

Горщики з рослинами на спеціальному столі

Горщики з рослинами на спеціальному столі

Сільський декор з рослинами

Є стилі, які зразу ж кидаються в очі. Для любителів сільського декору і гірських будинків в стилі шале ця пропозиція буде дуже доречною. Такий декор складається з грубих дерев’яних планок, які приклеєні до стіни і невеликі металеві відра, прикріплені до них вертикально. Справжні дерев’яні дошки є цінним елементом декору в домі. Симпатичні алюмінієві відра для води підсилюють ефект сільського декору.

Оригінальне розміщення рослин в відрах

Оригінальне розміщення рослин в відрах

Рослини в ліхтарі

Високий античний ліхтар з хромованою металевою рамою являється стильним і незвичайним рішенням для використання в якості горщика для рослин. Цей тип прикраси здається свіжим і цікавим і може бути поставлений в абсолютно кожному кутку кімнати. Скляні стінки будуть пропускати необхідне для рослини світло. Кілька камінців доповнять стильний зовнішній вигляд. Це дещо нагадує тераріум для рослин про які ми писали в попередніх статтях.

Рослини в ліхтарі виглядають як оригінальний тераріум

Рослини в ліхтарі виглядають як оригінальний тераріум

Драбина як підставка для рослин

Дерев’яні драбини з широкими ступеньками будуть відмінним варіантом для дитячої кімнати. Залежно від стилю в домі ми могли б пофарбувати драбину в потрібну кольорову гамму, або просто залишити її в своєму природному забарвленні.

Використання драбини для рослин

Використання драбини для рослин

Спеціальні стенди для кімнатних рослин

Якщо у вас є ідея, щоб зробити акцент в кутку кімнати на кількох великих квітах або кімнатних рослинах, цей варіант варіант безумовно підійде. Стенд являє собою три однакові циліндри з кованого заліза, а горщики з рослинами ставляться на стенд. Асиметрія досягається за допомогою різної висоти стендів, а також різного розміру і виду рослин.

Гарні стенди для рослин

Гарні стенди для рослин

Рослини на тумбочці в спальні

Спальня не найкраще місце для великої кількості свіжих квітів, але красива рослинність ніколи не буває зайвою. Розміщення рослин в горщику на високій тумбі гарантують елегантний зовнішній вигляд і свіжість в кімнаті.

Квіти на тумбочці в спальні

Квіти на тумбочці в спальні

Рослини для декору каміна

Якщо у вашому будинку є камін, і ви любите рослини, ви могли б поставити кілька горщиків з рослинами на нього. Якщо камін з каменю то при виборі горщиків віддайте перевагу натуральним, бажано з каменю.

Декор каміна за допомогою рослин

Декор каміна за допомогою рослин

Рослини над ліжком

Спальня це інтимна область, де ви повинні розслабитися. Як відомо квіти і рослинність в цілому добре розслабляють людину. Це хороший привід, щоб поставити кілька мініатюрних рослин в горщиках над узголів’ям ліжка, наприклад.

Таким чином можна розташувати рослини на ліжком

Таким чином можна розташувати рослини на ліжком

Висновок!

Не пропустіть можливість освіжити ваш будинок кімнатними рослинами. Природна краса завжди приносить позитивні емоції. Ми сподіваємося, що ми допомогли з ідеями.

(Visited 1,369 times, 1 visits today)