Інтер’єр спальні в синіх тонах

         

Синій колір досить унікальний і, в той же час, вважається класичним для оформлення різних інтер’єрів. У дизайні спальні такі відтінки використовуються вкрай рідко з огляду на те, що синій – це важкий колір, скомбінувати його не так легко. Але не все так сумно, як може здатися на перший погляд, є і свої певні переваги.
Головним символом свіжості і легкості є саме цей відтінок. Певні відтінки синього візуально можуть розширити простір маленьких кімнат. Якщо взяти досить глибокий відтінок, розбавити його дрібними деталями, то можна досягти максимального наближення до чарівності і казковості, але цей варіант більше підійде для дитячих спалень.

Насправді переваг безліч, кожне можна інтерпретувати під певний стиль або дизайн всього будинку або квартири. І ще один істотний плюс в тому, що синій колір може поєднуватися з безліччю інших відтінків і при цьому доповнювати їх своєю вишуканістю.
Одним з найкращих дуетів можна назвати синій і білий кольори. Тут все залежить від мети та специфіки приміщення. Якщо кімната досить простора, то доречно зробити стіни в насичених синій відтінках і розбавити все білосніжними меблями. Але на жаль, такі великі кімнати зустрічаються не часто, тому дизайнери звикли вибирати шпалери ніжних відтінків. Такий варіант дозволяє розширити трошки загальний вигляд кімнати.

Спальня в синіх тонах

Спальня в синіх тонах

Якщо кімната створюється для чоловіка або для хлопчика-підлітка, варто звернути увагу на строгість і елегантність сірого кольору. На перший погляд він абсолютно непримітний і не може бути гармонійним в поєднанні з синіми тонами. Але насправді така комбінація дозволяє зробити спальню суворою і максимально діловою, що актуально для сильної половини людства.

Поєднання синього тону з коричневим

Коричневий колір чомусь часто викликає асоціації з похмурістю і зневірою. Але тут важливо правильно його застосувати в загальному стилі та інтер’єрі. Як варіант, можна зробити коричневу підлогу в кімнаті і підібрати відповідні меблі. Наприклад, стільці вибрати з натурального дерева, без покриття будь-яким відтінком, те ж саме стосується і тумбочок. Освітлення в такому інтер’єрі повинно бути дуже хорошим, щоб допомогти візуально розсунути межі. Також фахівці рекомендують вибирати торшери блакитних або небесних відтінків, щоб створити ілюзію денного освітлення. У такому поєднанні синій колір буде максимально вигідно відтіняти коричневий.

Синій тон для спалень в різних стилях

Звичайно, все вище перераховане необхідно підбирати після того, як буде обраний основний стиль приміщення. Це дозволить легко вибрати правильні рішення і розібратися у всіх нюансах. Їх може бути безліч, але професійні дизайнери навчилися красиво оформляти спальні в декількох стилях.

Середземноморський стиль

Середземноморський стиль має на увазі в собі максимальне наближення до моря і всього, що з ним пов’язано. Ідеально вибирати сині штори і покривала, а стіни робити ніжними з відтінками білого.

Класичний стиль

Класика – це те, що завжди буде не тільки красиво, але і модно. Тут не треба багато фантазувати, оскільки все вже давно придумано. Синій фон і білі меблі, те, про що говорилося вище – це просто ідеальне поєднання.

Стиль хай-тек

Хай-тек набирає популярність, і все частіше дизайнери вибирають саме такі напрямки. Доречно використання сталевого і сірих тонів. Але жіночним такий стиль не можна назвати, тому треба підходити обережно до такого стилю.

Варіантів безліч, але кожен з них може бути оформлений за індивідуальними критеріями, оскільки сучасність диктує свої правила, і людина сама може вибирати те, що йому зручно і комфортно.

(Visited 895 times, 1 visits today)