Який колір вибрати для спальні

         

Ви помітили, як колір може впливати на ваш настрій? При розгляді ідей для фарбування спальні, вибір кольору фарби для спальні в більшій степені залежить від Вас.

Хоча існують правила, на які кольори краще всього звернути увагу при виборі для спальні, кожна людина має свої власні уподобання і смаки. Забудьте про традиційні правила, виберіть колір який ви любите і пофарбуйте в нього стіни.

Ідеї та методи фарбування спальні

Фарбування в певний колір може надати спальні певного стилю. Щоб додати вашому приміщенню максимальний дизайнерський ефект, відійдіть від фарбування стін в стандартних відтінках. Ось кілька варіантів, які можуть підняти спальню на наступний рівень дизайну:

Молдинг стін

Ви можете додати глибину стінам, прикріпивши до них молдинги прямокутних форм перед фарбуванням. Молдинги додадуть унікальний візуальний ефект вашій спальні. Для контрасту виберіть для молдингу колір відмінний від кольору стін.

Молдинг для стін в спальні

Молдинг для стін в спальні

Смуги і візерунки

Для унікального ефекту, намалюйте на стіні одну або декілька смуг. Смужки не повинні бути однорідними або завжди вертикальні. Смуга може проходити горизонтально або по шаблону.

Стіни зі смугами в спальні

Стіни зі смугами в спальні

Фарба металік для стін

Якщо у вашій кімнаті завжди темно, фарба металік додасть теплий блиск для ваших стін. Вони вимагають нанесення в декілька шарфів, але вартують кінцевого результату. Стіни на малюнку нижче пофарбовані в металік і виглядають незвично і шикарно.

Стіни кольору металік в спальні

Стіни кольору металік в спальні

Фарбування стелі

Фарбування стелі в спальні в певний колір може створити унікальний візуальний ефект. Для привабливого вигляду, пофарбуйте стіну біля узголів’я ліжка у вигляді безперервної лінії, яка йде вгору до стелі, яка утворить цікавий ефект як на малюнку нижче.

Стеля пофарбована смугами

Стеля пофарбована смугами

Що кольори говорять про Вас

Подивіться на кольори нижче і виберіть свій улюблений. Ми розберемося з тим, що саме означає вибір певного кольору і що він може розповісти про вас особисто.

Сірий

Якщо ви вибрали сірий, як ваш улюблений, значить Вам подобається мінімалістичний дизайн і новітні високотехнологічні гаджети. Ви працьовиті і вам потрібна спальня, де ви можете відновити сили. На щастя, сірий не тільки темний відтінок, але також сірі стіни заспокоюють і дають відпочинок очам. Вибираючи сірий колір Ви заручаєтесь підтримкою гаджетів в повсякденному житті для спрощення життя.

Сірий колір в спальні

Сірий колір в спальні

Жовтий

Якщо вас приваблює жовтий колір, ви перфекціоніст і мрійник. У вас хороший інтелект, абстрактні думки. Ви дуже харизматичний і змушуєте людей відчувати себе невимушено у Вашій компанії. Вибір жовтого кольору говорить про вас те що вам потрібно більше часу для себе, для того щоб відпочити, подумати і помріяти.

Спальня в жовтому кольорі

Спальня в жовтому кольорі

Помаранчевий

Любителі помаранчевого дуже соціальні і безстрашні. Ви любите пригоди, подорожі та зустрічі з новими людьми. Помаранчеві стіни в спальні теплі і викликають ентузіазм. Це один з кращих кольорів у сучасному стилі. Якщо ви виберете помаранчевий, прийшов час трохи урізноманітнити своє життя (і стіни у спальні).

Помаранчева спальня

Помаранчева спальня

Синій

Синій має велику кількість відтінків, але у тих хто вибирає синій колір для спальні є дещо спільне: необхідність для миру і гармонії. Ви швидше виберете простір, який буде чистим і організованим, так що якщо ви вибрали синій колір, не тільки пофарбуйте стіни в спальній, але і додайте в інтер’єр виділене місце для зберігання необхідних речей подалі від очей. Ви будете відчувати себе в спальній яка пофарбована в синій колір відпочившим і мирно налаштованим.

Спальня в синьому кольорі

Спальня в синьому кольорі

Чорний

Якщо чорний колір-це ваш вибір, ви таємничий і сексуальний, як чорний колір. Престиж і влада важливі для вас. Ви сильна, незалежна і непідвладна контролю людина. Люди, кого приваблює чорний колір обирають захищеність і інтимність спальні. Якщо ви вибрали чорний, запитайте себе, чи вам потрібно встановити межі в особистих та ділових відносинах, щоб відчувати себе збалансованим між роботою і домом.

Спальня в чорному кольорі

Спальня в чорному кольорі

Зелений

Якщо зелений колір ваш вибір, ви легко ладите з людьми, терплячі і тримаєтесь подалі від конфліктів. Зелений вважається найбільш спокійним кольором. Існує безліч відтінків зеленого кольору, які можуть створити спальню вільною від подразників навколишнього середовища. Ваше життя стало хаотичним в останній час? Це може бути причиною щоб вибрати зелений колір для спальні.

Якщо Ви також хочете екологічно чисту спальню, вибирайте органічні фарби з низьким вмістом хімікатів.

Спальня в зелених тонах

Спальня в зелених тонах

Висновок!

Використання кольоротерапії у вашій спальні настільки проста справа як фарбування стін. Якщо ви хочете сміливі кольори в спальні, але боїтесь що вибір не правильний, почніть з малого. Пофарбуйте тільки одну стіну, додайте смуги даного кольору на стіни або використайте вибраний колір як акцент до основного кольору. Поділіться з нами, який колір ви вибрали?

(Visited 3,809 times, 1 visits today)