Капітальний ремонт квартир під ключ

         

Якщо в найближчому майбутньому вам знадобиться капітальний ремонт квартир, будівництво або перепланування будинку, то саме час вже зараз почати вибирати будівельну бригаду. В цьому питанні – головне не поспішати і не сліпо довіряти рекомендаціям родичів, приятелів і т.д. Навіть не дивлячись на те, що хтось із них вже мав позитивний досвід з якоїсь бригадою, це ще не гарантія, що і у вас все буде так само добре.

У вас планується ремонт? Або ви просто хочете оновити двері? Інтернет магазин дверей в Києві StroyStok допоможе вам створити затишок в своєму будинку або квартирі, домігшись ефекту гармонії за допомогою міжкімнатних дверей. Більше деталей на сайті: https://stroystok.in.ua

Як правило, все-таки не в кожного з нас друзі є професіоналами в питаннях будівництва або ремонту квартир, а тому часто оцінюють лише візуальну сторону результату. При цьому технічні моменти, приховані дефекти і порушення заговорять про себе вже, коли пройде захват від зовнішньої краси. Ремонт квартир під ключ може для багатьох замовників обернутися додатковими витратами на виправлення дефектів, що перевершують вартість всього ремонту.

Сучасні люди намагаються зробити своє житло більш комфортним і затишним. Саме тут вони проводять свій час після роботи. Щоб відпочивати тут було дійсно просто і приємно, потрібно заздалегідь відповідально підійти до питання ремонту.

Будь-який будинок або квартира з часом втрачають свою привабливість. Тому ремонт потрібно оновлювати, щоб зберігати відчуття затишку і приємну атмосферу. Ремонт квартир під ключ включає в себе цілий комплекс робіт: заміна інженерної комунікації, обклеювання кімнат шпалерами, внутрішнє оздоблення, заміна підлогового покриття, установка інших декоративних елементів.

Переваги ремонту під ключ

Ремонт квартир під ключ дозволяє заощадити час і сили. Найкраще звертатися за здійсненням такої послуги в спеціалізовані компанії. Тут досвідчені і професійні майстри врахують всі побажання замовника. Притому вдасться отримати чимало переваг:

  • Замовник позбавляється від процедур із закупівлі або пошуку будівельних матеріалів, меблів і техніки;
  • Компанія сама доставить всі інструменти і матеріали на об’єкт;
  • На час ремонту можна переїхати в інше місце;
  • Наявність договору з компанією;
  • Істотна економія сил, часу і грошей.
Ремонт під ключ: переваги

Ремонт під ключ: переваги

Фахівці з ремонту враховують всі побажання і вимоги замовників. Тому спочатку мешканцеві квартири необхідно визначитися зі стилем і зовнішнім виглядом майбутнього житла. Компанія допоможе підготувати індивідуальний проект з описом дизайнерських рішень. Після цього відбувається узгодження технічної та проектної документації, складання кошторису.

Етапи робіт

У ситуації, коли замовника влаштовують всі пункти проекту, фахівці приступають безпосередньо до ремонту квартири під ключ. Відразу визначається термін виконання та вартість всіх послуг. Якщо звернутися в компанію, то кожен етап виконують певні майстра: сантехніки, електрики, будівельники, універсали, малярі. Оплата робіт відбувається відповідно до договору, кошторисом і графіком виплат. Після закінчення ремонту замовник приймає роботу, і може переїжджати в готову квартиру. Ремонт під ключ зробить її комфортною та затишною.

З чого почати ремонт квартири

З чого почати ремонт квартири

Після виконання послуг також клієнтам надаються гарантії. Якщо протягом певного часу з’являться якісь дефекти або пошкодження з вини майстрів, або внаслідок неякісного ремонту, то фахівці безкоштовно усувають їх. Зараз можна вибрати різні компанії-виконавці для здійснення ремонту під ключ. Однак слід враховувати їх досвід, відгуки задоволених клієнтів, ціни і інші критерії.

Ремонт квартир під ключ – це складна і відповідальна процедура. Вона вимагає багато уваги, наявність спеціалізованих знань і навичок. З цієї причини краще уникнути ідеї самостійного проведення робіт. Досвідчені фахівці виконають всі процедури і маніпуляції по ремонту якісно, ​​з дотриманням всіх правил і вимог, а також побажань і переваг клієнта.

Найбільш поширена причина того, що щось доводиться переробляти – це підміна зазначеного найменування в кошторисі на більш дешеве. Наприклад, використання замість дорогого клею для шпалер зарубіжного виробництва дешевого вітчизняного.

В результаті чого покриття, в кращому випадку, «відійде», а не покриється жовтими плямами і розводами. Або використання низькоякісного цементу. Чи не кожен замовник здатний на око визначити – чи відповідає реальний – заявленому.

Ще один популярний метод змусити замовника розщедрюватися знову і знову – запросити будівельну бригаду по ремонту квартир, повіривши на слово, по дружбі, як то кажуть, без договору. При цьому обидві сторони нехтують обов’язковим етапом проведення будівельних робіт – складанням кошторисної документації, наявністю архітектурного або дизайн-проекту. Все робиться «на око». Тому замовник раз у раз буде чути від бригадира, що знову щось «треба доплатити» або «треба докупити». Ремонт квартир за таким сценарієм – справжній головний біль, як то кажуть, «бездонна бочка» витрат.

(Visited 715 times, 1 visits today)