Квартирний переїзд – послуги професіоналів

         

Переїзд в іншу квартиру часто затьмарюється майбутніми клопотами. Процес це досить трудомісткий і складний. Як правило, перед новоселами варто відразу кілька завдань.

Необхідно зібрати всі невеликі речі і компактно їх упакувати для уникнення пошкоджень під час перевезення. Габаритні предмети, куди входить меблі і побутова техніка, також вимагають ретельної упаковки. Меблі часто доводиться розбирати на складові частини, щоб зручніше було перевозити.

Далі потрібно навантаження всіх речей на транспортний засіб, яка вимагає акуратності. З одного боку, варто думати про цілісність і збереження речей під час перевезення, а з іншого боку, необхідно розмістити всі речі так, щоб їх можна було перевезти за мінімальну кількість рейсів.

При прибутті на нове місце також потрібно обережна розвантаження, підняття всіх речей в квартиру, їх розпакування і установка.

Як здійснити переїзд

При будь-якому переїзді потрібна робоча сила і транспортні засоби. Багато наших громадян досі намагаються обійтися власними силами. Для цього залучаються знайомі і родичі, а в якості транспорту можуть бути використані особисті автомобілі, мікроавтобуси та вантажівки. Іноді допускається оренда вантажного автомобіля. Самостійна організація переїзду викликає складності в самому процесі. Дуже складно зібрати в один день усіх учасників цього процесу і побудувати роботу так, щоб переїзд зайняв якомога менше часу.

Квартирний переїзд

Квартирний переїзд

Проблему з переїздом можна значно спростити, якщо звернутися в мувінгову компанію. Такі служби якраз і займаються комплексним переїздом, тому фахівці таких фірм знають, як правильно здійснити упаковку, завантаження і навантаження речей і забезпечать необхідний транспорт.

Як працює мувінгова компанія

Будь-яка співпраця починається з визначення обсягу робіт. Для цього з замовником зустрічається представник компанії, який оглядає кількість речей, визначає способи упаковки, погоджує місце і дату переїзду, а також підбирає необхідний транспорт. Іноді можна замовити у мувінгової компанії тільки окремі послуги.

В обумовлений день в квартиру приїжджають фахівці мувінгової компанії, які спершу здійснюють демонтаж меблів і техніки і проводять упаковку вантажу, що перевозиться. Далі відбувається завантаження речей в спеціально підібраний вантажівка. Всі роботи здійснюються із застосуванням спеціальних підручних засобів, які є в арсеналі вантажників. Оскільки фахівці з переїзду з подібними роботами стикаються щодня, то вони знають, як правильно розмістити речі в кузові вантажівки, щоб їх влізло якнайбільше і вони не пошкодилися під час транспортування.

Далі здійснюється сам переїзд за потрібною адресою. На новому місці ті ж фахівці проводять розвантаження речей, їх доставку в квартиру, розпакування і установку за узгодженими місцях.

Все, що потрібно від замовника, це тільки прийняти виконану роботу і перевірити збереження речей і їх кількість.

Як бачимо, всі проблеми, пов’язані з переїздом на нову квартиру, беруть на себе фахівці мувінгової компанії і в цьому полягає головна перевага їх роботи.

(Visited 470 times, 1 visits today)