Металеві паркани

         

Металеві паркани служать надійними і довговічними конструкціями. Огородження виконують захисну функцію, допомагають не допускати сторонніх осіб на територію.

Огорожа з металу можливо вибрати виходячи з переваг, дизайну, міцності конструкцій, фінансових витрат.


Причини популярності металевих парканів:

  • довговічність огорож дозволяє бути впевненим у захисті своєї території;
  • міцність конструкцій здатна протистояти сильному вітрі і іншим навантаженням;
  • пожежна безпека, так як огорожу служить відмінною перепоною від вогню;
  • естетичність конструкцій. Доступне оформлення з різними декоративними елементами;
  • різноманітність колірних відтінків дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант.

Довговічність конструкції обумовлена надійним захистом металу від корозії. При виборі матеріалу потрібно звертати увагу на його обробку антикорозійними засобами. Секції огороджень можна вибрати з різних металевих виробів.

Огорожа з профнастилу

Профнастил – популярний матеріал, покритий особливими захисними засобами від впливу корозії. Огорожа з профнастилу має хвилеподібну форму, що надає виробу додаткову жорсткість. Стійка фарба не вигорає від прямих сонячних променів. Матеріал зручний в транспортуванні, перенесення і монтажі.

Огорожа ламелі

Огорожа ламелі

Огорожа ламелі

Огорожа ламелі являє собою набір металевих планок, зібраних в єдину конструкцію. Огорожа має високу якість і надійність. Виробники гарантують захист матеріалу від корозії на строк до 30 років.
Ширина планок ламелей становить 10-12 см. Профіль може мати різну довжину. Прозорість забору визначається вибором відстані між ламелями. Чим менше зазор між профілем, тим менш прозорою буде конструкція.

Ковані огорожі

Ковані огорожі представляють конструкції ручної роботи. Вироби мають надійністю і зносостійкістю. Опорні стовпи під такі вироби виконують з цегли або каменю.
Для монтажу металевих огорож потрібно підготувати опорні конструкції. Бетонні стовпи – надійні і масивні вироби, здатні утримати будь-який паркан з металу.

Стовпи для металевих парканів

Стовпи з профільних труб можна підібрати відповідно до передбачуваного навантаження секцій паркану. Такі опорні вироби зручні в монтажі. Збірка профілю виконується набагато швидше, ніж бетонних конструкцій.
Цегляні стовпи мають гарний зовнішній вигляд. Матеріал має довговічністю і зносостійкістю. На створення опор з цегли потрібно закладати певний час.

(Visited 642 times, 1 visits today)