Найпростіші речі, які можуть прикрасити будь-який інтер’єр

         

Раніше до ремонту ставилися простіше, люди просто переклеювали шпалери, міняли покриття для підлоги, розставляли меблі і все, вважалося, що ремонт закінчений. В даний час величезну роль грає безпосередньо дизайн інтер’єру, адже всі хочуть жити в модних і стильних квартирах.

Велосипед як частина сучасного дизайну в інтер'єрі

Велосипед як частина сучасного дизайну в інтер’єрі

На предмети інтер’єру зазвичай витрачатися силу-силенну грошей, що не кожному по кишені. Однак, часто, зробити інтер’єр більш стильним і цікавим можна за допомогою абсолютно простих речей, які є практично у кожного. Що таке велосипед? Напевно, кожен відповість, що це зручний засіб пересування, але ж воно ще може і зробити інтер’єр будь-якого будинку або квартири набагато живописніше.

Останнім часом дуже часто дизайнери просто підвішують раритетні велосипеди на стіну в абсолютно різних положеннях, таким чином, він чудово замінює звичні картини і напевно приверне до себе погляди кожного гостя. Причому залізний кінь може бути не просто декоративним елементом, його цілком можна використовувати як вішалку, що дуже зручно. Якщо на велосипеді є кошик, то вона може стати прекрасним об’єктом для зберігання будь-яких дрібниць.

Ідея дизайну в вітальні за допомогою велосипеда

Ідея дизайну в вітальні за допомогою велосипеда

Як відомо, дерево завжди залишається в моді, але на даний момент мова йде не про дерев’яні меблі, а про звичайні колоди, яких напевно повно на дачі, а можливо у когось є і справжній стовбур дерева. Це не сміття, а прекрасний предмет, який прикрасить собою інтер’єр.

Колода дерева в сучасному інтер'єрі будинку

Колода дерева в сучасному інтер’єрі будинку

Дерево може виконувати роль вішалки, тумби, підставки і т.п., всього лише потрібно підключити свою фантазію. Від різних продуктів напевно залишається безліч баночок різної форми і розмірів, зазвичай вони відправляються господинями в сміттєві відра, а це абсолютно марно. Цікаві баночки можна використовувати в якості оригінального плафона для ламп, ваз, горщиків, місця для того, щоб зберігати різноманітні дрібниці. Такі баночки можна підвішувати на стіні або ж просто розставляти на полиці.

Дерев'яна полка в інтер'єрі будинку

Дерев’яна полка в інтер’єрі будинку

У квартирах з високими стелями найчастіше і полки знаходяться дуже високо, щоб до них дістатися багатьом доводиться використовувати драбину, але нею можна користуватися не тільки за призначенням. Вона може стати вішалкою або навіть стеллажом. А непотрібну драбину і зовсім можна прикріпити куди завгодно.
І навіть старі валізи можуть вдало вписуватись в різні інтер’єри. Якщо їх кілька, то їх можна скласти один на одного і вийде щось на кшалт комоду, в якому прекрасно можна зберігати різноманітні речі.

(Visited 687 times, 1 visits today)