Невелика квартира в пастельних тонах

         

Коли ми хочемо провести ремонт квартири з невеликою площею, важливо дотримуватися кількох чинників. Вибір кольорів, форма меблів і кількість елементів в просторі. При визначенні цих моментів також важливо попрацювати з світлом, яке проникає в приміщення.

Ми покажемо вам хороший приклад для дизайну інтер’єру квартири з невеликою площею яка становить всього 39 квадратних метрів. Ці апартаменти в пастельних тонах виглядають свіжо і дуже гарно!

Дизайн маленької квартири

Дизайн маленької квартири

Вибір кольорів

Головним пріоритетом тут є тони кольорів. Ніжні, світлі і пастельні відтінки сірого, рожевого, синього і зеленого прекрасно поєднуються в просторі квартири. У квартирі все виглядає стильно і виливає в романтику.

Використання пастельних кольорів в маленькій квартирі

Використання пастельних кольорів в маленькій квартирі

Стиль і планування квартири

Кімнати відкритого типу для проходу і оформлені в строгому стилі без зайвих зайвих елементів. Мінімалізм в такому приміщенні є необхідною умовою, щоб створити ілюзію більшого простору. Поєднання світла, ніжних пастельних тонів і простими меблями є гарантією затишку.

Функціональність такої квартири буде здійснюватися головним чином за допомогою планування і розташування кімнат. У вітальні цікаво поєднується обідній стіл і кухня, яка відділена від них розсувними дверима. Вибір м’яких кольорових стін і білої стелі в поєднанні іншими світлими тонами, візуально збільшує простір. Кухня виконана в двох контрастних кольорах – білий і колір вишневого дерева. Дуже хороша комбінація – це біла підлога і кухонні шафи з вишневого дерева.

Спальня в квартирі також розділена розсувними дверями. Таким чином вся корисна площа в кімнаті використовується на повну. Вибір вікна без фіранок, повністю білі шафи для одягу є також важливим елементом для збільшення реальної і візуальної площі спальні. Ліжко високе, м’яке і виглядає досить комфортним. Картини на стінах і квіти на підвіконні роблять свої акценти в дизайні.

Планування маленької квартири 39кв.м.

Планування маленької квартири 39кв.м.

Коридор і ванна кімната

Коридор в квартирі неправильної форми, і з нього в першу чергу можна попасти в ванну кімнату. Ванна маленька, але кожен елемент добре продуманий і тому вона зручна в користуванні і функціональна. Біла плитка і меблі в світлих кольорах розбавляються акцентами ніжно синього і червоного кольору, все це додає затишку ванні. Полки встановлені високо над дверима, що особливо добре підходить для тісних приміщень. Ви можете використовувати цю ідею у власній ванній кімнаті або туалеті.

Використання кольорів і акцентів в маленькій ванній

Використання кольорів і акцентів в маленькій ванній

Висновок!

Малі простори є необхідною умовою для комфорту і тепла в будинку. Просто трохи зусиль, і квартиру можна перетворити в місце в якому приємно знаходитись і душа з тілом відпочивають. Досліджуйте дизайнерські рішення в цій квартирі в пастельних тонах і використовуйте їх в своїх цілях. Успіхів!

(Visited 1,042 times, 1 visits today)