Огляд шліфувальної машини AEG EX 125 ES

         

Шліфувальна машина AEG EX 125 ES швидко і якісно обробить будь-яку поверхню. Це можуть бути лиштви, двері, а також інші матеріали, що мають покриття у вигляді лаку або фарби. Найбільше покупцеві сподобається можливість використання даного приладу по дереву і металу. Інструменту хоч і потрібно розетка, але він має високу потужність і здатний зробити навіть найважчу роботу.

Застосування шліфувальної машини

Шліфувальною машиною повинні зацікавитися багато будівельники, установники дверей, вікон і кухонь, а також теслі. Вони обов’язково відзначать той факт, що інструмент має 2,4-міліметрової амплітудою ходу. Такий параметр ідеально підходить для фінішної обробки поверхні. На жаль, для грубої і більш продуктивної роботи даний електроінструмент не підходить, так як для її виконання потрібно шліфмашина зі збільшеним ходом ексцентрика.

AEG EX 125 ES

AEG EX 125 ES

Оснащення

Дана модель дозволяє відрегулювати швидкість обертання підошви – всього передбачено шість фіксованих варіантів, вибіраюшіхся за допомогою спеціального коліщатка, розташованого на верхній частині корпусу. Шліфувальна платформа у цього електроінструменту має 125-міліметровий діаметр кола, також AEG EX 125 ES володіє високоякісним кріпленням абразивних листів.

Обробка поверхонь неможлива без виникнення відходів. З розглянутої шлифмашиной цього можна не боятися. Її конструкція передбачає потрапляння відходів у мішок, який легко знімається і очищається. Також в комплекті з інструментом покупець виявить патрубок, за допомогою якого підключається пилосос, ще сильніше зменшує кількість виникаючих відходів. Пишаються творці даної моделі ще і тим, що її редуктор і двигун оснащені пилу.

Корпус

Корпус AEG EX 125 ES в багатьох місцях забезпечений еластичним покриттям у вигляді Мікротекстура. Це дозволяє інструменту впевнено триматися в руках, навіть якщо вони одягнені в самі слизькі рукавички.

AEG EX 125 ES має високоякісний корпус

AEG EX 125 ES має високоякісний корпус

Також в інтернет-магазині Трейд-Плюс представлені інші види ручного будівельного інструменту. Тут можна купити плоскогубці і кусачки; викрутки; сокири і молотки; ножівки та ручні пилки; напилки і стамески та багато іншого за цінами нижче ніж у конкурентів.

У каталозі інтернет-магазину Трейд-Плюс представлений також різний електроінструмент, пневмоінструмент, садова техніка, витратні матеріали до інструменту. Весь товар має високу якість і продається з гарантією від виробника.

Якщо Ви не знаєте який саме інструмент вибрати, то не біда, Магазин надає професійну допомогу у виборі – натиснувши кнопку “Допоможіть вибрати” ви отримаєте консультацію менеджера. Доставка товарів куплених в даному інтернет-магазині товарів здійснюється по всій Україні різними службами доставки.

(Visited 276 times, 1 visits today)