Оновлення спальні своїми руками з невеликим бюджетом

         

Ідея капітального або часткового ремонту, або навіть просто ремонт в одній кімнаті може миттєво занурити в депресію. Мова не тільки про необхідні зусилля і час, але і про не маленькі інвестиції які необхідно зробити. Для того щоб уникнути всіх неприємностей, пов’язаних з ремонтом, сьогодні обговоримо кілька ідей для оновлення спальні з невеликим бюджетом і мінімальними зусиллями.

Малюнки на стіні

Ставка йде на творчий потенціал, трохи уяви і терплячості господаря дому при роботі з пензлем. Дрібний акцент, наприклад такий, як квітка або птах, обриси навколо дзеркала або шафи додадуть свіжий і художній образ спальні.

Малюнок на стіні навколо дзеркала

Малюнок на стіні навколо дзеркала

Наклейки на стіни

Наклейки на стіни є одним з найбільш простих, швидких та порівняно недорогих способів перетворити спальню. Виберіть наклейки у відповідності з існуючою колірною палітрою і приклейте її позаду ліжка або стіни, яку ви хочете підкреслити.

Наклейки на стіні чудово гармонують з подушками

Наклейки на стіні чудово гармонують з подушками

Зробіть вішалки на стіні

Замість того щоб купувати стандартні вакуумні вішалки для стін, зробіть свою, на якій можна закріпити ювелірні вироби, халати, краватки або інші предмети. Ви можете легко зробити це з шматком дерева, кількома гачками різних кольорів, або з кульками як на фото нижче.

Вішалка зроблена своїми руками

Вішалка зроблена своїми руками

Дошка для крейди

Незалежно від того, чи збираєтеся ви розмістити дошку на всій площі стіни або будете використовувати це покриття лише на невеликій частині спальні, дошка дає необмежені можливості, щоб змінювати інтер’єр спальні щодня! Ви можете малювати або писати романтичні послання коханій людині, єдине, що вам потрібно, кольорові крейди.

Дошка для крейди як елемент інтер'єру

Дошка для крейди як елемент інтер’єру

Міні-бібліотека

Відведіть мінімальне місце для міні-бібліотеки, яка буде добре служити вам не тільки під час ледачих вихідних днів у ліжку, але і буде прекрасним декоративним акцентом в спальні. Найпростіший спосіб, це поставити над ліжком полицю і організувати на ній ваші книги по зростаючій величині, або розташувати в порядку кольорів веселки.

Так можна розташувати книги

Так можна розташувати книги

Висновок!

Ми сподіваємося, що наші ідеї щодо оновлення спальні з невеликим бюджетом вам допомогли, або ж надихнули на оновлення своєї спальні. Будемо раді поділитися і вашими ідеями з цього приводу.

(Visited 626 times, 1 visits today)