Оренда промислових генераторів

         

Як основне або резервне джерело живлення відмінним рішенням стане оренда промислового генератора.
Оренда дизельного генератора дозволить не зупиняти роботи при перебоях в електриці, що важливо при будівництві, виробництвах або для виїзних заходів.

Переваги дизельних генераторів

Головна перевага дизельної електростанції над бензиновою полягає у суттєвій економії палива та високих експлуатаційних характеристиках. Пристрій дизельних двигунів має конструкційну відмінність від двигунів, що працюють на бензині.

Порівняно з бензиновими аналогами для них якісніше виробляються блоки циліндрів, колінчасті вали, циліндропоршневі групи, розподільні головки, що сприяє суттєвому підвищенню експлуатаційного періоду.

Також використання дизельного палива сприяє збільшенню терміну роботи двигуна, тому що солярка забезпечує додаткове мастило для всіх деталей двигуна.

Техобслуговування дизельних електростанцій коштує набагато дешевше у зв’язку з тим, що в їх конструкції використано набагато менше деталей, ніж у бензинових.

Дизельний генератор

Захисний кожух дозволяє використовувати генератор за будь-яких погодних умов

Перевагою цих генераторів є невибагливість в обслуговуванні. Вони можуть виробляти електрику за температури від -35°С до +45°С за умови знаходження у спеціальному захисному кожусі.

Безпека дизельних генераторів

Слід зазначити ще одне важливе гідність, що стосується безпеки, оскільки у роботі дизельних генераторів використовується солярка, можливість запалення вони значно менше, ніж в бензинових аналогів.

А також у них повністю відсутня система запалення, що робить їх пожежобезпечними. Крім основних параметрів, властивих всім аналогічним дизельним генераторам, слід звертати увагу і на фірму виробника.

Завдяки застосуванню нових технологічних розробок, цими генераторами більш економно витрачається дизельне паливо і підвищується термін експлуатації агрегату. Істотним є той факт, що у дизельних електростанціях практично відсутній викид вихлопних газів в атмосферу.

Потужність виробленої електроенергії дизельним генератором коливається в діапазоні від декількох ватів до декількох мегаватів, тому ці агрегати можна застосовувати в різних галузях господарської діяльності: від забезпечення електроенергією невеликого котеджу до електропостачання великого промислового або будівельного об’єкта.

Плюси оренди генератора

Вибираючи дизельний генератор або електростанцію як джерело енергопостачання, можна забезпечити виконання якісних робіт та забезпечити необхідний рівень техніки безпеки на кожному об’єкті.

Універсальна модель дизель-генератора на 50 кВт HIMOINSA, яка може бути використана як основне джерело електроенергії, або ж працювати в аварійному (або як частіше говорять у резервному) режимі.

Як було зазначено вище, дизель-генератор орієнтований працювати у двох режимах, про які докладніше ми зараз розповімо.

1. Перший режим – резервний чи аварійний. Передбачає роботу генератора на максимально допустимій потужності більше 300 годин поспіль. Якщо пристрій запрограмований на резервний режим роботи, то на рік він зможе прослужити близько 500 годин. При цьому варто пам’ятати, що перезавантаження є неприпустимим!

2. Другий режим – основний режим призначений для постійного постачання електрики в ту чи іншу будівлю. При цьому генератор може працювати необмежену кількість часу протягом року, проте вимагає невеликих пауз для профілактичного технічного обслуговування. Потужність пристрою при основному режимі роботи не повинна перевищувати 90%, а в іншому випадку він вийде з ладу.

Дизель-генератор цієї моделі працює за рахунок двигуна IVECO. Також пристрій оснащений трифазним безщітковим генератором, що контролює рівень струму і працює в синхронному режимі. Для зручностей транспортування генератор прикріплений до металевого корпусу, в якому є пази для вилочного навантажувача.

У компанії AC/DC Generators Ви можете взяти в оренду дизельний генератор на 50 кВт HIMOINSA, а також інші види генераторів з доставкою на об’єкт по Києву та всій території України.

(Visited 174 times, 1 visits today)