Поради, як вибрати меблі для кухні на замовлення

         

Купуючи кухонні меблі, кожен з нас мріє отримати гарний, якісний, практичний, багатофункціональний, довговічний і гармонійно вписується в інтер’єр меблевий гарнітур. Зрозуміло, що такій кількості вимог відповідають лічені одиниці готових комплектів для кухні, тому все частіше споживачі вважають за краще робити кухні на замовлення.

Як же грамотно вибрати кухні на замовлення? Перш за все, слід відвідати визначитися з колірною гамою і стилем гарнітура, адже компанія-виробник повинна чітко знати і розуміти, в якому напрямку їй необхідно діяти. Компанії, що спеціалізуються на індивідуальному виготовленні кухонь, мають в своєму штаті професійних дизайнерів, які допоможуть втілити мрії замовника в реальність. Особливу увагу при оформленні кухні на замовлення слід приділити тому, що гарнітур повинен гармонійно поєднуватися з іншими житловими зонами.

Далі слід ознайомитися з тими матеріалами, з яких і буде проводитися кухонні меблі та фурнітура, оскільки саме від цього залежить її довговічність і практичність. Найпопулярнішими і дорогими вважаються кухні, виконані з натурального дерева. Не поступаються їм в затребуваності і металеві гарнітури, виконані в стилі мінімалізм або модерн. Така популярність меблів з металу обумовлена ​​її стійкістю до різних зовнішніх пошкоджень.

Крім того, необхідно чітко знати розміри, а також форму майбутньої кухні. Так, кухонний простір в цілому можна поділити на шість типів: однорядну, дворядну, U-подібну, L-образну, півострівну і острівну. При цьому меблі для кожного з цих типів трохи інакша.

Наприклад, однорядні кухні на замовлення вишиковуються уздовж однієї стіни, економлячи простір, що, втім, не позбавляє їх зручності і функціональності. Дворядні кухні будуть мати гарний вигляд у широких приміщеннях, розташовуючись уздовж двох протилежних стінових поверхонь. Якщо ж ви маєте в своєму розпорядженні великим простором, то ідеальним варіантом стане півострівна або острівна кухня, яка відрізняється своєю компактністю, місткістю і зручністю. Така кухня дає можливість створити зручний робочий «трикутник», оснастивши його максимально можливою кількістю побутової техніки.

Сьогодні вибір фірм-виробників меблів на замовлення просто величезний, причому кожна з них пропонує вигідні умови співпраці: комп’ютерне моделювання, підбір меблів, широку кольорову гаму, безкоштовну доставку, а також кредити та ін. Тому, вибираючи компанію-виробника, слід звернути увагу на наступні фактори:

  • стаж роботи фірми на меблевому ринку;
  • спрямованість компанії (мова йде про те, виробником або реалізатором є фірма);
  • репутація компанії та відгуки про неї;
  • наявність сайту або хоча б каталогу, по якому можна вибрати модель та колір кухні.

Прийнявши до уваги наші поради і рекомендації, ви без особливих проблем зможете купити кухню своєї мрії.

(Visited 547 times, 1 visits today)