Промислові світлодіодні світильники PowerLux

         

В наші дні промислове світлодіодне освітлення набирає все більшої популярності, поступово витісняючи традиційні джерела освітлення, такі як лампи розжарювання, ртутні або галогенні лампи. Єдиний недолік промислового освітлення – це досить висока вартість.

Але компанія PowerLux успішно справляється і з цим фактором світлодіодних промислових світильників для забезпечення клієнтів якісним товаром за мінімальною ціною.

Компанія PowerLux, є однією з перших на українському ринку, повністю орієнтованої в області світлодіодного освітлення для інтер’єрів, вуличного освітлення, а також світлодіодного освітлення промислових об’єктів. За свою відносно коротку історію PowerLux успішно зарекомендувала себе на ринку завдяки чесності, новаторства, професіоналізму і якості. Прагнучи встановити міцні контакти і завоювати довіру клієнтів, PowerLux пропонує постійні зусилля для розширення асортименту продукції і запасів, відстеження і впровадження всіх інновацій в динамічній області світлодіодного освітлення, щоб пропонувати комплексні рішення партнерам.

PowerLux пропонує клієнтам широкий асортимент промислового світлодіодного освітлення. У тому числі: купольні світильники, герметичні світильники, вибухозахищені і рудні світильники, верстатні світильники, аварійні світильники та низьковольтне освітлення.

Застосування промислових світлодіодних світильників

Область застосування даних світильників досить широка. це:

 • цехи, ангари і виробничі приміщення;
 • складські приміщення;
 • прилегла до підприємства вулична територія;
 • офісні приміщення;
 • торгові площі;
 • виставкові зали;
 • безпосередньо над робочими місцями співробітників, спрямоване на верстати або обладнання або на ділянках, які потребують значної зорової навантаження.
Світлодіодні світильники на виробництві

Світлодіодні світильники на виробництві

Переваги промислового світлодіодного освітлення

 1. При їх використанні досягається економія витрат на освітлення внаслідок низького споживання електроенергії і тривалого терміну служби приладів (50000-100000 годин).
 2. Світильники не видають шум, не мерехтять, забезпечують рівномірний і приємне для людського ока освітлення, що дозволяє створити комфортні умови праці на підприємстві, і відповідно підвищити ефективність роботи співробітників.
 3. Як правило, led-світильники не вимагають обслуговування, прості в експлуатації, що також дозволяє знизити вартість витрат на освітлення. У той час як заміна звичайної лампи в важкодоступному приміщенні на виробництві може призвести до зупинки робочого процесу або витрат для оплати виклику фахівців.
 4. Більшість моделей світильників працюють і при мінусових температурних значеннях, і при високій температурі. Розроблено чимало моделей, стійких до вологи, пилу, а також призначених для використання на підприємствах хімічної промисловості, при виробництві вибухонебезпечних речовин.
 5. Корпуси led світильників виготовляють із сплавів алюмінію високої міцності, що дозволяє захистити від механічних пошкоджень.
 6. Світильники екологічні і безпечні для здоров’я, в них відсутні шкідливі ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання.

Види промислових світлодіодних світильників

 1. Лінійні світильники – довга конструкція з металевим корпусом і яскравим світлом. Застосовуються в приміщеннях з різною висотою, як на виробничих підприємствах, так і в супермаркетах або офісних приміщеннях.
 2. Растрові світильники з лампами Т-8 встановлюються накладними, підвісним або вбудовуваних способом, зручні для установки на стелі «Армстронг».
 3. Світлодіодні панелі легко монтуються різними способами, створюють комфортне освітлення.
 4. ЖКГ-панелі мають невеликі розміри і дають невеликий світловий потік, тому застосовуються для чергового освітлення, в обмеженому просторі. Добре захищений корпус ЖКГ-світильника дає можливість використовувати його на вулиці.
 5. Промислові прожектори з відбивачем, що підсилює світловий потік, – відмінний варіант максимальної економії на електроенергії на великих площах. Прожектори дають як місцеве, так і загальне освітлення, а також мають різні кути розсіювання світла.
 6. Консолі на кронштейні застосовують переважно для вуличного освітлення прилеглої до об’єкта території.
 7. Загальнопромислові світильники з лід-лампами високих потужностей використовуються практично скрізь. Такі лампи можна застосовувати в старих моделях світильників або світильники з відкритими корпусами.
 8. Вибухозахищені і рудні світильники. Одним з найпопулярніших моделей PowerLux є світильники світлодіодні PWL ДСП.

Також промислові світильники можна поділити по способам кріплення: стельові, настінні, накладні, трекові і підвісні.

Використання світлодіодних світильників на виробництві

Використання світлодіодних світильників на виробництві

Особливості установки світлодіодних промислових світильників

Розробку проекту організації освітлення і установку промислових світильників обов’язково повинні здійснювати фахівці. Вона повинна відповідати прийнятим нормативам і правилам техніки безпеки. При виборі освітлення враховуються розміри і площу приміщення, його призначення, вологість і температура в приміщенні.

Висновок

Щоб відповідати зростаючим очікуванням і потребам наших клієнтів, а також приймати і виконувати якісні та своєчасні замовлення і проекти великого обсягу і складності, PowerLux постійно докладає зусиль і інвестує в розвиток і вдосконалення компанії.

(Visited 222 times, 1 visits today)