Ремонті роботи в туалеті у Львові

         

Вартість ремонту кожного окремого приміщення квартири різна. Це залежить від її призначення, які інженерні комунікації через неї проходять, від технічних характеристик матеріалів, які потрібно застосувати, щоб якість ремонту була високою.

Самим дорогим ремонтом є перебудова туалету. Тут майже завжди доводиться міняти не тільки обробку стелі, стін і підлоги, але і сантехнічне обладнання, труби для подачі води і труби каналізаційні. Нерідко потрібно і переробка електроосвітлення.

Сантехнічні роботи у Львові

Перед оздоблювальними роботами потрібно обов’язково перевірити стан сантехнічної і водопровідної систем. Старі труби краще замінити пластиковими, також краще перевірити і відрегулювати їх з’єднання зі стояками. Якщо у Вас недостатньо навиків по роботі з сантехнікою, то краще звернутись до профессіоналів. Сантехнік Львів вчасно приїде на виклик, а також надасть професійні сантехнічні послуги за приємною ціною.

Замінюючи унітаз із зливним бачком, краще зробити це, продумавши попередньо, як тут заощадити додатково корисний простір. Зменшити тісноту в кімнаті туалету можна, врізавши зливний бачок в стіну, залишивши зверху лише зливну кнопку.

Купуючи матеріали для ремонту, потрібно робити це з деяким запасом, щоб в разі виявлення або виникнення дефектів не довелося, для їх заміни, витрачати іноді значний час на пошук аналогічних матеріалів. Адже іноді одна єдина плитка, неспівпадаюча по відтінку кольору з усіма іншими, може зіпсувати весь зовнішній ефект від ремонту.

Косметичний або капітальний ремонт

Можна ремонт туалету здешевити, якщо зробити його косметичним. Але це можливо лише при збереженні базових елементів оздоблення, коли досить нанести на стіни, наприклад, лише новий шар фарби, не змінюючи повністю шар штукатурки. Капітальний ремонт вимагає більше матеріалів і обходиться значно дорожче косметичного.

Ремонт в туалеті

Ремонт в туалеті

Зробити капітальний ремонт дешевше можна, якщо здійснити його своїми руками. Починати роботу слід з ремонту стелі. Тут можна замінити штукатурку, і покрити її новим шаром фарби або поклеїти шпалери. Але найкращим варіантом буде установка підвісної стелі, який не вимагає під себе ідеально рівного підстави.

Так як туалету вологе прибирання потрібно набагато частіше, ніж іншим приміщення, та й сама туалетна кімната є джерелом підвищеної вогкості, то стіни її краще обробляти кахельною плиткою або шпалерами, що миються. Якщо дозволяють кошти, то їх можна оформити плиткою «під мармур».

Підвищеного догляду вимагає в туалетній кімнаті її стать. Підлогове покриття туалету потрібно робити також з вологостійких матеріалів. Для цього прекрасно підходить плитка для підлоги або керамограніт.

(Visited 499 times, 1 visits today)