Різновиди біокамінів

         

Останнім часом вкрай популярним рішенням стало використання каміна не як засіб обігріву будинку, а як елемент оформлення інтер’єру. При цьому, установка звичайного каміна, що працює на дровах, в міській квартирі, досить важка, високозатратна і вимагає отримання спеціального дозволу. Чудовою альтернативою, в такому випадку, буде установка біокаміна.

Біокамін працює на спеціальному паливі – спирті – біоетанолу, що розкладається в процесі згоряння на водяну пару та вуглекислий газ. Для приведення каміна в робочий стан, біоетанол заливають в спеціальну ємність, виготовлену з нержавіючої сталі та підпалюють. Купити аксессуари для каміна, а також для його чистки Ви можете на сайті https://trubochist.com.ua/.Тут великий вибір аксессуарів для камінів, котлів і димоходів за низькими цінами.

Каміни на біоетанолі вбудовані в стіну

Вибираючи біокамін, слід звертати увагу на ряд його основних характеристик, до яких відносяться:

 • Потужність, що залежить від розмірів моделі, конструкції, розміру відділення для заправки біокаміну паливом і пальника;
 • спосіб управління каміном – буває ручний або автоматичний (працює від пульта) та дозволяє проводити регулювання вогню і контроль його горіння;
 • тип палива, на якому він працює – гелевидне або рідке паливо.

Біокамін, придбаний в будинок, може стати чудовою прикрасою інтер’єру і внести в нього своєрідну родзинку. Він може бути розташований у будь-якій кімнаті – вбудований в нішу або стіну, чи може бути встановлений на підлозі або підставці. Камін, що працює з використанням біопалива, має низку істотних переваг, в порівнянні зі звичайними камінами, що працюють на дровах:

 • Може бути встановлений з будь-якому приміщенні;
 • При установці не вимагає отримання спеціального дозволу та погоджень;
 • Не вимагає спеціального догляду, крім періодичної заправки паливом;
 • Досить економічний – витрата палива у більшості моделей досить невелика, приблизно триста грам на годину;
 • Не вимагає підключення до димоходу;
 • Легко запалюється і так само просто гаситься;
 • Під час роботи біокаміни не виділяють ні кіптяви, ні сажі;

Великий асортимент моделей біокамінів самого різного дизайну та кольору дозволяє підібрати оптимально відповідний для будь-якої кишені варіант; Екологічний, оскільки не виділяє в навколишнє середовище шкідливих речовин під час згорання в ньому біопалива, а значить не потребує встановлення для нього спеціальної витяжки;

Біокамін прекрасна прикраса інтер’єру в будинку

Однак, незважаючи на всі ці переваги, слід також відзначити і деякі недоліків біокаміна, до яких відносяться:

 • Неможливість його використання для опалення приміщення;
 • Досить висока вартість і самого каміна і палива для його «заправки»;
 • Пожежонебезпека, що вимагає особливої ​​уваги під час роботи каміна, а так само дотримання певних правил безпеки при поводженні з ним.

Каміни на біоетанолі використовують поновлювані інноваційні технології та доступні в різних формах. Найбільшою перевагою біокамінів є те, що більшість з них (крім настінних) можна переміщати між кімнатами або будинками. Вони портативні і не вимагають складних підключень. Давайте обговоримо різні типи камінів на біоетанолі.

Настінні біокаміни

Ідеальним варіантом для квартир невеликої площі є настінний біокамін. Його опалювальний блок і корпус виконаний з негорючих матеріалів, які гарантують безпечну експлуатацію пристрою. Передня панель зроблена з термостійкого матеріалу, який має декоративний характер. Жаростійке скло дозволяє насолоджуватися красою справжнього полум’я.

Настінний біокамин в заміському будинку

Паливо є безпечним та екологічно чистим продуктом, який не виділяє шкідливих речовин для організму людини. При роботі каміну виділяється лише вуглекислий газ, концентрація якого дорівнює диханню однієї людини. Ще виділяється вода, яка є абсолютно нешкідливою та буде корисною для сухих приміщень .

Ці каміни є відмінним варіантом, коли не вистачає місця або, якщо потрібно дотримуватися обережності, особливо коли в будинку є діти і домашні тварини. Настінні каміни, як правило, встановлюються дуже легко і кріпляться до стіни за допомогою звичайних гвинтів.

Перед покупкою біокаміна необхідно визначитися з місцем його майбутнього розташування. Залежно від параметрів вага каміна варіюється в межах 5 – 30 кг. Його кріплять на стіну за допомогою спеціальних анкерних болтів. Камін буде створювати затишок у вашій кімнаті, і при цьому зовсім не буде займати корисний простір. Біокаміни встановлюються не тільки в залі або вітальні, але і кухні і навіть у маленькій ванній кімнаті. У будь-якому випадку він допоможе вам розслабитися, відпочити і просто зануритися в атмосферу тепла та спокою.

Настільні біоетанолового каміни

Настільні біоетанолового каміни відносно прості у використанні. Продукти, які доступні на ринку, охоплюють широкий спектр стилів і дизайну: від невеликих пальників для біоетанолу в формі чаші, до квадратних або прямокутних протипожежних блоків з невеликим піддоном для біоетанолу. Вони портативні і можуть бути розміщені на будь-якій поверхні без будь-яких пошкоджень, викликаних високою температурою.

Настільні біоетанолового каміни

Цей тип біоетанольного вогню зазвичай використовується на столі в квартирі або на внутрішньому дворику заміського будинку. При використанні пальників такого типу на столі слід дотримуватися обережності, щоб не допустити його падіння або перекидання. Вибір моделі зі скляним екраном важливий, оскільки він захистить користувача від відкритого вогню. Перед використанням настільного пальника на біоетанолі ознайомтеся з інструкціями, наданими виробником.

Автономні каміни на етанолі не вимагають фіксованих з’єднань і можуть переміщуватись в будь-якому місці будинку, саду і т. д. Вони є відмінними джерелами вторинного тепла, особливо в холодні зимові місяці. Їх також можна перенести в зовнішні надстройки, якщо це необхідно.

(Visited 872 times, 1 visits today)