Рольставні – захист приміщень

         

Рольставні, ролети захисні, вони ж металеві жалюзі – з’явилися на ринку будівельних аксесуарів порівняно недавно. Захисні ролети використовують як засіб захисту балконів, гаражів, що стоять окремо торгових павільйонів, вітрин торгових площ і багато чого іншого.

На сайті https://zhalyuzi.com.ua можна замовити системи тканинних ролет для мансардних вікон вашого дому.

Але важливо ще й те, що крім дуже важливою захисної функції, ролети грають і багато інших:

– як і інші варіанти жалюзі, ролокасети охороняють ваш будинок від сонячних променів і сторонніх поглядів;

– захист приміщень від негоди: снігу, дощу, граду, штормового вітру і їх наслідків;

– із застосуванням рольставней підвищується ізоляція будівлі від втрат тепла (до 40%). Цей факт дозволить вам істотно заощадити на оплаті за опалення;

– крім усього вищесказаного посилюється шумоізоляція (до 37 децибел), що в свою чергу сприяє більш повноцінному відпочинку в нічний час;

– крім того захисні ролети підвищать пожежну безпеку вашого житла;

– покриття профілю рольставней міцне і багатошарове. Це створить додаткову зручність для користувачів. Вам не доведеться кожного сезону оновлювати їх покриття.

– не вимагають додаткових витрат на догляд: легко очищаються від забруднень і миються.

Технології сучасності дозволяють встановлювати рольставні як зовні будівель, так і всередині нього. Захисні ролети досить компактні, легкі в установці, не вимагають великих матеріальних витрат і тривалого часу монтажу. Ці пристосування досить гармонійно вписуються в міський пейзаж, не спотворюючи його, а сучасні будівлі вже проектуються в розрахунку на застосування цієї систему захисту.

Управляються захисні ролети за допомогою приводів, декількох видів.

– Ручні приводи – стрічковий, шнурової і воротковий.

– Електричний привід з функцією дистанційного керування механізмом

– Пружинно-інерційний привід.

Конструкція механізму рольставней вкрай проста і зрозуміла. Робоче полотно складається з ряду пластин, так званих ламелей, визначеної ширини, з’єднаних між собою, які збираються на вал і прибираються у вигляді рулону в спеціальний короб. Він же в свою чергу встановлюється над отвором вікна або двері.

Полотно, або робоча поверхня рольставней висувається по напрямних конструкціям. Виготовляється полотно ролетів з алюмінію або сталі. Пластини настільки щільно прилягають один до одного, що практично неможливо зламати їх або перепиляти. Виглядає поверхню таких металевих жалюзі, як монолітна металева.

Системи, виготовлені з алюмінієвих сплавів, значно дешевше своїх сталевих побратимів, хоча останні міцніші і довговічніші. Ну а якщо ви хочете отримати найвищу гарантію недоторканності вашого житла, то варто подумати над замовленням рольставней або куленепробивних пластин. Зате такий варіант ролетів гарантуємо вам захист, навіть від таких ситуацій, як вулична перестрілка або вибух.

На ринку всіляких захисних систем рольставні міцно зайняли своє місце. При цьому фірми виробники пропонують продукцію в різній ціновій шкалі. При цьому ролети вітчизняних фірм виробників не поступаються в якості аналогам закордонних конкурентів. Різниця тільки в ціні. Конструкція захисних ролетів може бути за вашим вибором обладнана електродвигуном. Він спростить підйом і опускання робочого полотна. Ви можете замовити також таймер, який легко програмується на певні дії.

Крім того виробники захисних ролетів подумали навіть про таких ситуаціях, коли можливі перебої в електропостачанні не тільки окремих будинків, а й цілих міських районів. Вам можуть запропонувати системи автономного електропостачання, які можна використовувати не тільки в якості джерела живлення рольставней, а й системи сигналізації будинку в цілому. Ці системи можуть працювати або з використанням генераторів, що працюють на бензині, або на дизельному паливі. Вони можуть бути оснащені синхронними або асинхронними міні-електростанціями. Але це тема для зовсім іншої статті.

Ви все ще переживаєте за безпеку свого будинку, їдучи у відпустку або у справах бізнесу? Встановіть захисні ролети, і приводу для занепокоєння у вас просто не стане!

(Visited 351 times, 1 visits today)