Для чого потрібен металопрокат

         

Сучасне життя неможливо уявити без використання металопрокату. Основна мета цих виробів — створення декількох видів металевих конструкцій, які широко використовуються в різних сферах діяльності людини.

Металургійна Компанія ТОВ «Торговий Дім Паритет» займається виробництвом металопрокату і управлінням поставками металоконструкцій в регіони країни. Більше деталей за посиланням https://tdparitet.com.ua/ua/golovna/

Металопрокату приділяється велика увага тому, що без цих виробів неможливо уявити будівельну галузь або трубопровідні системи. Металоконструкції потрібні скрізь.

Для чого потрібен металопрокат

Прокат буває декількох видів. Це можуть бути деталі, форми, труби, листовий метал. Варто перерахувати деякі представники металопрокату і відзначити їх особливості:

 • Швелери — їх можна безпосередньо ідентифікувати по П-подібної конфігурації. Вони можуть бути виконані як з однаковими полками, так і з такими, що розрізняються;
 • Труби — необхідні для облаштування трубопроводів, різного призначення. У свою чергу, ці вироби не існували б без спеціальних конструктивних елементів, наприклад, без клапанів;
 • Будівельний сектор пропонує кілька видів металопрокату для зведення будівель різного призначення. Наприклад, за допомогою кутків виконуються міцні і надійні стики металевих поверхонь. Крім того, особливим попитом користується листовий метал, який можна використовувати для деяких будівельних робіт;

Не тільки будівництво, але також нафтохімічна і енергетична галузі не можуть обійтися без балок, труб і фітингів. За допомогою армуючих елементів виготовлено велику кількість ЗБВ. Поряд з цим, арматура використовується при облаштуванні фундаментів, мостів, тунелів, естакад та інших будівель.

Кращими характеристиками металопрокату є довговічність, міцність і надійність в експлуатації, а також широкий асортимент продукції. Однак, при такій якості, вартість металопрокату залишається доступною для будь-якого бюджету.

Особливості нержавіючого металопрокату

Металоконструкції зі сталі зайняли тверде і надійне місце в промисловості, будівництві, розвитку інфраструктури, машинобудуванні, суднобудуванні  і виробництві меблів. Нержавіюча сталь набуває великого попиту та популярності в різних галузях промисловості.

Властивості і сфери застосування

Це окремий вид сталі, здатний витримати сильні механічні навантаження, агресивне середовище, температуру та інші впливи. Металопрокат з нержавіючої сталі використовується в умовах, коли поверхня конструкцій або елементів знаходиться в безпосередньому контакті з водою та вологою. А також в суворих кліматичних умовах. Чорний метал не витримує агресивних середовищ. Тільки нержавіюча сталь може довго протистояти іржі та іншим чинникам.

Без нержавіючої сталі не обходяться ні промисловість, ні будівництво, ні ландшафтний дизайн. З даного металопрокату виготовляються:

 • будівельне і промислове устаткування;
 • сталеві прямокутні труби потрібних розмірів багатоцільового призначення;
 • фурнітура, запірні елементи;
 • листи;
 • прутки, профіль необхідного перетину.

Якість цієї продукції відповідає поточним стандартам. Є відповідні сертифікати. Сталеві труби великого діаметру та інші вироби відповідають міжнародним і місцевим стандартам й правилам виробництва.

Переваги нержавіючої сталі

Унікальність матеріалу полягає у високому вмісті хрому в сплавах. Це забезпечує наступне:

 • антикорозійна стійкість;
 • термостійкість;
 • реакція на хімічні реагенти;
 • стійкість до механічних впливів;
 • витримує силу тиску рідин, газів;
 • презентабельний зовнішній вигляд;
 • тривалий термін служби виробів з цього металопрокату.

При виборі постачальника металопрокату слід вибирати компанії, які  є одними з лідерів вітчизняного ринку. Склади компанії яких автоматизовані і розташовані в різних регіонах країни. Високотехнологічні автомобілі оснащені й укомплектовані. Власний автопарк, що гарантуватиме своєчасну доставку товарів в найвіддаленіші місця.

Найбільш затребувані види металопрокату на ринку

Продаж металопрокату здійснюється для багатьох різноманітних цілей, однак ми розглянемо лише одну сферу, найбільш важливу для бізнесу — будівництво.

У будівництві багато різних завдань, так що для майже кожного металевого виробу знайдеться застосування, однак широко затребуваними і повсюдно використовуваними є лише кілька найпопулярніших видів металопрокату.

Як правило, вартість такого сталевого прокату не дуже велика, так як саме в увазі клієнтів до цих видів металевих виробів і змагаються постачальники. Найчастіше це простий, міцний і надійний універсальний прокат, який легко можна використовувати з різними цілями.

Сталева арматура

Кожна будівля стоїть на фундаменті із залізобетону, а для його створення необхідний арматурний прокат з рифленням і гладким профілем. Тому продаж арматури є одним із найпоширеніших.

З рифлених арматурних стержнів різного діаметру збирається за допомогою зварювання, стяжок або закріплення в’язанням дротом міцний і надійний каркас, який буде повністю втоплений всередині бетону. Він захищає бетонний виріб від руйнування і тріщин, забезпечуючи йому міцність та стійкість до навантажень. Зрозуміло, що у арматури є ще й неосновні сфери застосування, але найбільш головна — армування.

Труби сталеві електрозварні

Продаж металевих труб здійснюється дуже широко, так як це один з найбільш недорогих і надійних продуктів. Перш за все, вони використовуються для створення різного роду трубопроводів. Потім з них виходять хороші каркаси, системи вентиляції та інші комунікації, опори для загороджень і вольєрів. Їх легко можна обробити додатково і отримати довговічний варіант, захищений від корозії.

Балка металева (двотавр металевий)

Сталева балка являє собою вид прокату, який в перерізі дає букву Н. Це один з найбільш міцних та надійних видів металопрокату в продажу, який призначений для створення каркасів, тимчасових опор, довговічних підпірок і інших несучих елементів. Він широко застосовується для створення металоконструкцій будь-якої складності і може бути виконаний в різних варіантах. Існують навіть величезні зварні сталеві балки, які можна зробити будь-якого розміру.

(Visited 215 times, 1 visits today)